Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit ér? Igaza van?

Figyelt kérdés
a pasimmal most lettünk 2 hónaposak. ő mondta hogy mennyünk el egy olyan igazi randira. de nekem közbe a barátnőm kórházba került én meg mondtam hogy mennyünk el 1 órával később de ő erre megsértődött. én mondtam neki hogy nagyon sajnálom de a barátnőmnek most nagyon nagy szüksége van rám és mellette szeretnék lenni ő erre mondta hogy akkor biztos fontosabb minden nála. aztán ma oda mentem hozzá és mondtam hogy bocsánat és kb. könyörögtem neki hogy bocsásson meg ő meg így rám nézett és elsétált a haverjaihoz és bár halkan mondta én halottam hogy azt mondta hogy te se vagy nekem fontos. szerintetek könyörögnöm kéne neki? 15/L
2011. dec. 20. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kéne!! Ez egy idióta kis suttyó, igazán lehetett volna benne egy kis megértés, semmi rosszat nem tettél.
2011. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy könyörögnöd kellene-e, de azt tudom, hogy a vesszőt, a pontot és mondat elején a nagybetűt gyakrabban kellene használnod, mert ez így egy nagy SALÁTA!
2011. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jó bocsi gyorsan írtam ... de akkor most hagyjam ? ne kérjek bocsánatot?
2011. dec. 20. 18:22
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit nem ért meg, akkor tényleg nem vagy fontos neki. De hát ezt mondta is...
2011. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Ha neki ennyire bántó, hogy nem ő világ közepe, akkor nem érdemes vele kezdeni.

Mindegy min sértődik meg, nem?

Legközelebb az lesz a baja, hogy egy órával később tudsz vele találkozni, mert témazáróra készülsz, vagy bármi máson.


Villamos és pasi után ne fuss! Egy ilyen után főleg.

2011. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de azért nem dobom. vagy kéne?
2011. dec. 20. 18:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Abszolút nincs igaza. Persze, azt még talán meg lehetne érteni, hogy csalódott volt az elmaradt randi miatt, de ilyen esetekben egy normális embernek megértőbbnek kell lennie. A barátod helyében én mondtam volna, hogy uzsgyi a barátnődhöz. Ráadásul te (ha jól értettem) le se mondtad a randit, csak eltoltad egy órával. Mindenképp próbálj vele beszélni erről, és ne felejtsd el, neked van igazad.
2011. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de amúgy szeretjük egymást. szóval ő tervezte az egész randit meg még az elején ő futott utánam mindig és nagyon aranyos csak ez a baj hogy ilyen...
2011. dec. 20. 18:26
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor is neked van igazad. Próbálhatod így kezdeni a "megbeszélést": "Figyelj, sajnálom, hogy elmaradt a randi, de meg kell értened, hogy..." Hajrá.
2011. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát oké és köszi :)
2011. dec. 20. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!