Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit ér? Igaza van?

Figyelt kérdés
a pasimmal most lettünk 2 hónaposak. ő mondta hogy mennyünk el egy olyan igazi randira. de nekem közbe a barátnőm kórházba került én meg mondtam hogy mennyünk el 1 órával később de ő erre megsértődött. én mondtam neki hogy nagyon sajnálom de a barátnőmnek most nagyon nagy szüksége van rám és mellette szeretnék lenni ő erre mondta hogy akkor biztos fontosabb minden nála. aztán ma oda mentem hozzá és mondtam hogy bocsánat és kb. könyörögtem neki hogy bocsásson meg ő meg így rám nézett és elsétált a haverjaihoz és bár halkan mondta én halottam hogy azt mondta hogy te se vagy nekem fontos. szerintetek könyörögnöm kéne neki? 15/L
2011. dec. 20. 18:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ugyanmár egy ilyen sötét parasztnak fölösleges könyörögni...

Neki kellet volna könyörögnie neked, hogy neharagudj rá mert paraszt volt.

2011. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ez nem szerelem, de ha nagyobb leszel akkor úgyis rájössz, hogy miért.


Én ilyen esetekre mondom azt, hogy nektek még korai a párkapcsolat. Azt sem tudod, hogy ez normális-e (nem azért mert olyan buta vagy, hanem mert remélhetőleg még csak most kezd kialakulni az értékrended), hogy hogyan reagáld le... :D


Szóval még gyerekek vagytok mindketten. :D


Amit tehetsz -> megvilágosodsz, hogy a barátod még nem férfi (jó te meg még nem vagy nő, nincs gond) és inkább hagyod a pasi témát amíg nem találsz egy erre alkalmasabb személyt, vagy...

Odamész hozzá, és megbeszélitek mint 2 felnőtt, érett ember, hogy szereted de az, hogy barátnődnek szüksége volt rád egy ilyen kritikus helyzetben az nem ellene irányult, és ha ő ezt nem tudja elfogadni, hogy nemcsak ő van a világon, akkor inkább menjen vissza legózni a haverjaihoz, mert kb. annyi is még EQ-ja.


22/L

2011. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg, talán megérti. Ha nem, akkor nem sok értelme van.


Ha nekem ilyet mondana a barátom, hogy "te sem vagy fontos", nem hiszem, hogy vele maradnék. De szerintem ő ezt egyébként dacból mondta, talán már meg is bánta.

2011. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!