Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de úgy érzem, hamarosan nem fogom tovább bírni, hogy olyan sok lány pályázik rá. Szakítani akarok, de megszakad a szívem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A jelleme, a szövege, az, hogy ilyen jó ember.. Tiszta szívű, nem lehet nem szeretni.. Nagyon szeretem, nagyon de nagyon.. :(. De nem bírom, hogy olyan sok lánynak tetszik és ezt sokan közülük ki is mutatják. Én nem vagyok olyan jó csaj, nem vagyok olyan jó ember, vannak hibáim, és szeretnék változni, de nem hiszem, hogy mellettem olyan boldog tudna lenni.. Úgy érzem, szakítanom kell vele, jobbat, jobb embert érdemel nálam. :(
2011. dec. 22. 20:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mostmár jobban érzem magam!
2011. dec. 22. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!