Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már lassan 2 hete nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan 2 hete nem jött meg a havim. Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Amióta nemi életet élek azóta rendszeresen van meg és 7 nap helyett 5 napot. De nemjött még meg ebben a hónapban pedig nemrégen nagyon görcsöltem és a melleim is fájtak.Ha terhes lennék a szüleim kivágnának mint macskát sz*rni.Én persze nem vetetném el már a neve is meglenne.. de szerintetek terhes vagyok vagy csak késik? Légyszi minél hamarabb válaszoljatok rá és segítsetek mert nagyon kétségbeesett vagyok.. tudom hogy én is hibás vagyok a dologban.. de légyszi!! előre is köszönöm

2011. dec. 22. 20:56
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
22:04 vagyok. Lehet, hogy késik, de valószínű, hogy terhes vagy. Szólj minél hamarabb a szüleidnek.
2011. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
hüvelytablettát fogok mostmár. arrol tudtok valamit hogy mennyire hatásos?
2011. dec. 22. 22:07
 13/42 A kérdező kommentje:

dehogy mondjam el anyunak?

ó szia anyu képzeld lehet unokád lesz ;) hát nemhiszem hogy így jo lenne : | félek hogy elmondja apunak apu meg megöl. meg a barátomat is

2011. dec. 22. 22:08
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, legalabb mar most legyen mar annyi eszed, hogy nem most kezdesz el gondolkozni a kovetkezo vedekezesen!! Erre lehet, hogy lesz 9 honapod.

Most azon kell izgulnod, hogy holnap az elso dolgod a drogeria tesztert, 2-3 kulonbozo markaju. Terhessegi teszt. Szolni anyukadnak, es nogyogyasz. Ha nincs semmi, akkor pedig megbeszelheted anyukaddal a vedekezest. Ha terhes vagy, akkor pedig....

2011. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
az lesz
2011. dec. 22. 22:17
 16/42 anonim ***** válasza:
87%

azért majd írd meg mit lett, és szorítok,hogy ne legyél terhes :/

L/16

2011. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
máshova is tudsz menni dokihoz,nem csak kórházba :) előbb végezd el a teszteket, aztán beszélj anyukáddal. sok sikert ;)
2011. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel (95%) terhes vagy, vegyél 2-3 különböző tesztet.


Ha még is negatív lenne, akkor az a szerencse napod, úgyhogy vegyél lottót is.

2011. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorú vagy, a szülőt nem hagyhatod ki a programból. Készülj valami jó dumával!


Pl.:

-Apu/Anyu! Szexeltél már olyan nővel/férfival, aki nagyszülő?

-Nem, miért?

-Ha este csinálod anyuval/apuval, akkor utána már elmondhatod, hogy igen!

2011. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
77%

Hallodüe, amikor szülné kéne akkor sem mész, mert anyukád a kórházban dolgozik? Most mi ez?

Felelősségvállalás, ha dugni tudtál, akkor szépen tudd ezt ésszel kezelni, libus!

Egyébként pedig minden bizonnyal terhes vagy.

2011. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!