Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már lassan 2 hete nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan 2 hete nem jött meg a havim. Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Amióta nemi életet élek azóta rendszeresen van meg és 7 nap helyett 5 napot. De nemjött még meg ebben a hónapban pedig nemrégen nagyon görcsöltem és a melleim is fájtak.Ha terhes lennék a szüleim kivágnának mint macskát sz*rni.Én persze nem vetetném el már a neve is meglenne.. de szerintetek terhes vagyok vagy csak késik? Légyszi minél hamarabb válaszoljatok rá és segítsetek mert nagyon kétségbeesett vagyok.. tudom hogy én is hibás vagyok a dologban.. de légyszi!! előre is köszönöm

2011. dec. 22. 20:56
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
?
2012. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nem lenne szívem elvetetni azt a gyereket akkor, sem ha az én lányom lenne terhes. Inkább szülje meg és nevelje fel, hiába 16 éves. Ugye tudod, hogy egy abortusz után is lehetséges, hogy soha többé nem tudsz majd teherbe esni?...
2012. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!