Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már lassan 2 hete nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan 2 hete nem jött meg a havim. Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Amióta nemi életet élek azóta rendszeresen van meg és 7 nap helyett 5 napot. De nemjött még meg ebben a hónapban pedig nemrégen nagyon görcsöltem és a melleim is fájtak.Ha terhes lennék a szüleim kivágnának mint macskát sz*rni.Én persze nem vetetném el már a neve is meglenne.. de szerintetek terhes vagyok vagy csak késik? Légyszi minél hamarabb válaszoljatok rá és segítsetek mert nagyon kétségbeesett vagyok.. tudom hogy én is hibás vagyok a dologban.. de légyszi!! előre is köszönöm

2011. dec. 22. 20:56
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
69%
22:49 vagyok. mi a ***ért kellett lepontozni?:D azt kellett volna íron,hogy remélem terhes? nem vagyok ilyen gyökér
2011. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Mikorra vártad? Már biztosan kimutatja a teszt. Helyedben elotte tesztelnék és ha pozitív, csak akkor szolnék a szuleimnek! 16 évesen nem lessz konnyu.


25 N - 11 honapos kislány anyukája

2011. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
őő hát olyan 15.-ére vártam
2011. dec. 23. 12:50
 24/42 anonim ***** válasza:
80%

hát ez nagyon édes... :D nem akarod, hogy anyukád megtudja, hogy nem vagy szűz ezért el se mész orvoshoz. de nem védekeztél, valószínűleg terhes vagy, sőőőőt! már a neve is megvan a bébinek!

uramatyám, te komolyan gondolod, hogy mikor nagy hassal ülsz majd otthon akkor anyukád legyint egyet, hogy áh, biztos nem terhes ez a lány, hisz szűz!!! vagy ha hazaballagsz egy bébivel akkor anyud majd gondolja, biztos a szomszédé... ???????????

mi a fenére gondolsz ilyenkor, áruld már el!!!!!


egyébként meg kiskorú vagy, anyukádnak tudnia kell róla, bárhova mész, ha terhes vagy értesíteni fogják, sőt még a döntés is az övé lesz, hogy megtartod-e vagy sem.

de hát aki 16 évesen van olyan felnőtt, hogy szexuális élete legyen, feltételezem ezzel tisztában van, nem igaz?

2011. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
84%
Mi lett a teszt(ek) eredménye?
2011. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne a baba neve?
2011. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
100%
Na? Csináltál tesztet? Milyen?
2011. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú hallgatást pozitív tesztként fogom föl.


Boldog Karácsonyt!

2011. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

ha terhes lenném megtartanám!


a neve Amber(émbör) lenne +az én nevemet kapná és az apukája vezetéknevét..



még nemcsináltam meg de egyik ismerősömmel is ugyanez volt és neki hányingere is volt és negatív lett a teszt.. nekem hányingerem sincs.. amúgymeg dokihoz is elfogok menni. és ha terhes is vagyok akkor már mindegy.. de orvoshoz elfogok menni

anyut meg nemfogják értesíteni ismerősömnél se volt értesítés ;)

2011. dec. 24. 16:31
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd le a fejleményeket,kíváncsi vagyok!:D

Nagyon cuki név.:) Boldog Karácsonyt!:D

2011. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!