Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a vágyam hogy élhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a vágyam hogy élhetném ki? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sajnálom, kicsit hosszú lett:


Ne szóljatok le, de lábfétis/cipőfétis/gipszfétis -em van. Érdekel milyen lehet egy női láb, az "illata", a cipője, vagy ha valakinek el van törve valamije, milyen lehet a gipsz, stb. Viszont ezen vágyaimat sehol sem tudom kiélni, nincsenek sem barátaim, sem barátnőm. Igaz van egy-két ember akivel jóban vagyok, de mégsem merem előhozni, hogy mondjuk hadd szagoljam meg a cipőjét, mert mégis mit gondol rólam, meg mivel nagyon kevés emberrel vagyok jóban, nem akarom kockára tenni a meglévő vagy majd kialakuló barátságunkat. A "legősibb női mesterséget" űzőhöz nem szeretenék menni, nem szeretném ezen vágyaimat tehetetlenségemben pénzzel enyhíteni, meg nem is sok van belőle. Egy minimális vonzalom kell a másikkal, nem szerelem vagy ilyenre gondoltam, tényleg csak egy minimális. Szóval ne a pénzemért engedjen meg nekem ilyeneket. Semmi egyéb beteges perverzióm nincs, szóval nem szándékozom bele... a cipőjébe, meg nem kérem, hogy a lábával ...ki nekem.

Lehet, hogy ez egyeseknek gusztustalan, de nekem tényleg vannak ilyen vágyaim. Amúgy úgy gondolom teljesen normális vagyok, a nőket szeretem stb. Képem meg ilyesmi már annyi van, de szeretném tudni milyen lehet a valóságban.

F



2011. dec. 23. 15:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom. Ezekhez képest az enyém egyátalán nem durva. Azonban szerintem még így is elutasítana egy lány, ha ismerkedés közben elmondanám, hogy én ilyen vagyok.
2011. dec. 24. 22:17
 12/24 anonim ***** válasza:
2012. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Annyira írtózom az ilyen oldalaktól... Fizetős tartalom, "mű" képek, videók... stb. Nem szeretem az ilyen "mű" képeket, nem tetszik, ha egy ilyen model gipszelt kézzel/lábbal vonaglik...
2012. jan. 2. 14:20
 14/24 anonim ***** válasza:
Akkor mi kellene? Bevállalós csaj?
2012. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Kb. igen. Azonban nem feltétlenül szükséges a gipsz, elég egy szép láb is. Csak addig a határig mennék amit a másik fél is támogat.
2012. jan. 3. 20:51
 16/24 anonim ***** válasza:
bocsi..de nagyon érdekelne ,h mennyi idős vagy..De szerintem ez teljesen normális és tetszik is.:D
2012. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
21:)
2012. febr. 25. 15:22
 18/24 A kérdező kommentje:
És te, 15:08?
2012. febr. 26. 14:53
 19/24 anonim ***** válasza:
Beteg vagy... Pszichológus kéne neked nem csaj...
2012. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Szerintem a beteg szó erős túlzás ezzel kapcsolatban, mert ez még nem okoz kárt a másiknak. Nem pedofil, nekrofil, szadista, vagy egyéb aberrált. Csak egy testrészt talál különösen izgatónak. Mások meg a mellekre, vagy a fenekekre izgulnak, ő a lábakra. Ha talál erre vevő lányt, akkor nagyon boldoggá tehetik egymást.
2012. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!