Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a vágyam hogy élhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a vágyam hogy élhetném ki? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sajnálom, kicsit hosszú lett:


Ne szóljatok le, de lábfétis/cipőfétis/gipszfétis -em van. Érdekel milyen lehet egy női láb, az "illata", a cipője, vagy ha valakinek el van törve valamije, milyen lehet a gipsz, stb. Viszont ezen vágyaimat sehol sem tudom kiélni, nincsenek sem barátaim, sem barátnőm. Igaz van egy-két ember akivel jóban vagyok, de mégsem merem előhozni, hogy mondjuk hadd szagoljam meg a cipőjét, mert mégis mit gondol rólam, meg mivel nagyon kevés emberrel vagyok jóban, nem akarom kockára tenni a meglévő vagy majd kialakuló barátságunkat. A "legősibb női mesterséget" űzőhöz nem szeretenék menni, nem szeretném ezen vágyaimat tehetetlenségemben pénzzel enyhíteni, meg nem is sok van belőle. Egy minimális vonzalom kell a másikkal, nem szerelem vagy ilyenre gondoltam, tényleg csak egy minimális. Szóval ne a pénzemért engedjen meg nekem ilyeneket. Semmi egyéb beteges perverzióm nincs, szóval nem szándékozom bele... a cipőjébe, meg nem kérem, hogy a lábával ...ki nekem.

Lehet, hogy ez egyeseknek gusztustalan, de nekem tényleg vannak ilyen vágyaim. Amúgy úgy gondolom teljesen normális vagyok, a nőket szeretem stb. Képem meg ilyesmi már annyi van, de szeretném tudni milyen lehet a valóságban.

F



2011. dec. 23. 15:58
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm /Anita_'94/!


Mellesleg ha ismét eltávolítja az erre járó moderátor a megadott cimkéket, indokolja már meg egy privát üzenet formájában, miért teszi!

2012. márc. 5. 18:50
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

/Anita_'94/ válasza:


Szerinted normális? Most őszintén? Másik cipőjét szagolgatni? Nem tartod furcsának? Mi jó van abban? Az a baj, hogy ezeket "normálisnak" tartja mindenki, de senkinek nem jut eszébe, hogy ez még csak a kezdet és most kell elkezdeni kezelni mert később ebből lesz majd minden egyéb...Volt pár hónapja egy hír, hogy egy figura (talán Németországban) odáig jutott, hogy az utcán lekapta a nők cipőjét hogy szagolgathassa, ezt erőszaknak, minősítétték, ha jól emlékszem néhány évet kapott érte. Ezt ideje korán megfelelő kezeléssel meg lehet előzni. De tényleg beteg ember

2012. márc. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
8:50! Valószínűleg el lesz távolítva a hozzászólásod. Jelentettem, ugyanis nem szép dolog másnak kiadni magad!
2012. márc. 6. 09:50
 24/24 anonim ***** válasza:
Az a német koma azért jutott odáig mert élte ki ezt a vágyát,és elég gyenge jelleme lehetett.
2012. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!