Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöjjek vele újra? Exemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele újra? Exemről van szó.

Figyelt kérdés
Szeretné velem újrakezdeni, szakításunk oka az ő karaktere volt. Megfolytott a szeretetével. Akkor elhagytam, 1 év járás után. Érettebb vagyok azóta, ő is változott. Rendes emígy, nem érzem, hogy szerelmes lennék, de úgy vagyok vele, hogy talán egy próbát megér a dolog. Talán meg is szeretném idő közben. De attól félek, hogy ha ez mégsem következik be, akkor újra végig kell járnunk a szakítás útját, meg az utána való időszakot. Miatta aggódom, mert ő szerelmes, nekem nem lenne gond szakítani másodszor is ha mégsem menne. Kezdjem újra, vagy sem, kockáztassak, vagy se?
2011. dec. 23. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne, semmiképpen ne.
2011. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2011. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Molnar Tamás76 ***** válasza:
mi is elváltunk,szétmentunk,és rájottunk hogy a másik nélkul nem vagyunk boldogak.most találkozgatunk,és talán lesz belole valami.igaz 16 évig voltunk egyutt.Szerintem proba szerencse,mindent bele.
2011. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is találkozzatok és egyelőre szervezzetek közös programokat. Mondd meg neki, hogy még nem tudtad eldönteni, de nem akarod eldobni a lehetőséget.

(Valahogy ki kellene fejezni, hogy nem neki adsz lehetőséget, hanem mindkettőtöknek.)

2011. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne!! Énis megjártam első pár hónap jovolt utána ugyan az lett a vége ,jobban jársz ha ki hagyod hidd el..
2011. dec. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!