Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 168 cm-hez 53 kiló,19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168 cm-hez 53 kiló,19 évesen (lány vagyok) ez milyen testalkatnak számít?

Figyelt kérdés
Úgy általánosságban. Csomó mindenki irigyli az alakomat, de csak lányok dicsérnek mindig, a fiúk nem is érdeklődnek irántam, ez miért lehet? (a fejem sem ronda az emberek elmondása szerint) Igaz, örülök a dícséreteknek,tényleg, de azért egy idő után már zavaró hogy csak lányoknak tűnik fel a kinézetem, mivel nem vagyok leszbikus így nekem nem igazán imponál, amikor egy-egy lány talál szépnek/aranyosnak/tökéletes alakúnak stb. :/ Barátnak meg a fúkkal is jól kijövök, de valamiért soha senki nem szeretne többet, ezért gondolom úgy hogy a külsőm a baj. Ha a belsőm olyan nagyon problémás lenne, szerintem barátként sem kellenék senkinek. Sokan lesoványoznak, de én nem érzem magam túl soványnak, mindig is ilyen voltam, és nem szeretném magam felhizlalni, de a háziorvos is ezzel jött már, hogy szedjek fel pár kilót és eléggé idegesít.
2011. dec. 23. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1. vagy túl sok a lezbi körülötted (!)

2. vagy túl szép vagy és a fiúk tudják hogy úgysem kaphatnak meg


ui: bírom az ilyen szmájlikat (^_^)


F18

2011. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
vékony, de nem mondanám kórosan soványnak. kép nélkül lehetetlen megmondani...
2011. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
tökéletes magasság, tökéletes súly. Sztem te csak fényezni akarod itt magadat h dicsérjenek!
2011. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Dobj fel magadról egy képet!Az elmondásod alapján nem lehetsz egy rossz bringa,sőt az is lehet hogy túl jó vagy a fiuknak és nem mernek nálad próbálkozni nehogy beégjenek!A fiuk is úgy vannak hogy nagyon jó kinézetű csajokhoz nem mernek közelíteni.Mert jó csajokhoz nekik sem mindig van önbizalmuk,mert úgy vannak vele hogy a jó csaj csak jó testű,jó képű,pénzes manyusokkal járnának.Lehet hogy neked is közvetlenebbnek kellene lenned.
2011. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Dobj fel magadról egy képet,nem kell pucér,elég egy fürdőrucis is.Mondjuk a pucér képre nagyobb lenne a érdeklődő sereg!Az elmondásod alapján nem lehetsz egy rossz bringa,sőt az is lehet hogy túl jó vagy a fiuknak és nem mernek nálad próbálkozni nehogy beégjenek!A fiuk is úgy vannak hogy nagyon jó kinézetű csajokhoz nem mernek közelíteni.Mert jó csajokhoz nekik sem mindig van önbizalmuk,mert úgy vannak vele hogy a jó csaj csak jó testű,jó képű,pénzes manyusokkal járnának.Lehet hogy neked is közvetlenebbnek kellene lenned.
2011. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember teste nem tökéletes, és célzást tesznek rá.

Sok fiúnak kifejezetten a nagy mell tetszik, ami ha nincs, nem feltétlen jelenti azt hogy valaki nem csinos, a soványabb lányoknak kicsi van. Hozzám magasságban illenél, ami nagyon sokat számít, hiába szép valaki nagyon ha 50 cm el alacsonyabb. Vagy fiúnak ha magasabb nála. De ha valaki nem kifejezetten vonzza a fiúkat, az se feltétlen ronda, de lehet fel kell dolgozni a nehézséget. Ne idegeskedj, valószínűleg nem a testsúlyod a probléma. :) Vannak fiúk akik egyébként érzékelik kivel illenek össze, és ha veled nem, akkor egy dugásra nem érdeklődnek. Élveznéd ha sok fiú érdeklődne úgy, hogy néhányszor meg akar húzni?

2011. dec. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hol laksz? :))
2011. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!