Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki, vagy miért néz?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy sráccal Húsvétkor. Akkor megpróbát felszedni, de én nem hagytam magam. Azóta mindig az egyik legjobb barátnőmmel kacérkodik, én mintha ott se lennék, magyarul le se sz@r. Ma azonban amikor ránéztem engem bámult. Nem értem, most tetszem neki, vagy miért néz.
2011. dec. 25. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
a közeledbe akar lenni
2011. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de ha nem hagytad magad, miért kell csodálkozni, ha a barátnőd kell neki?azért is nézhet, mert haragszik, vagy mert részeg.sok indoka lehet.
2011. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A baratnomnek baratja van, valamint templomba nem szoktunk reszegen menni... Szerintem...
2011. dec. 25. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:
most már hiába akarod hogy a pasid legyen, ha elküldted tavasszal melegebb éghajlatra, ezt b.szhatod
2011. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószinü azért néz mert mérges rád.

Ezek után pedig ne várd hogy érdeklődjön irántad.

2011. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!