Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kellek senkinek az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek senkinek az egész világon. Évek óta nem volt senkim és nagyon úgy tűnik nem is lesz. :/ Én nem tudom télleg minden lányt csak a külső érdekel? Nincs senkim nem birom tovább. megöljem magam, vagy tudtok más megoldást?

Figyelt kérdés
Kérlek ne szemétkedjen senki csak használható válaszokat kérek...
2011. dec. 26. 00:04
1 2 3 4
 11/32 valaki a tömegből ***** válasza:
63%

Szerintem halgass inkább rám, tanulj, üzletelj építs kariert, keress sok pénzt. Igaz nem lehet mindenkit megvenni, de abban biztos lehetsz hogy ha van pénzed nőd is lessz, és minnél több pénzed van annál szebb nőd lessz majd.

Tuti megoldás :D

2011. dec. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Egyébként nem,nem minden lányt csak a külső érdekel.
2011. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Igen elhiszem hogy a lányok nem szeretik ha valaki öngyilkos hajlamú de nem voltam mindig ijen, és akkor kellettem a kutyának se
2011. dec. 26. 00:19
 14/32 anonim ***** válasza:
Azt meg lehet tudni esetleg hogy hány éves vagy?
2011. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
15
2011. dec. 26. 00:25
 16/32 anonim ***** válasza:

"évek óta nem volt senkim"

nekem ebből az jön le hogy évekkel ezelőtt viszont volt. Akkor miért ne lehetne majd a jövőben is? Próbáld meg nem feladni a reményt

2011. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
15? Akkor mi a probléma? :) én meg 16 vagyok,mégse akaszt ki hogy rám se néznek a fiúk :) szerintem ráérsz még bőven a lányok miatt aggódni :)
2011. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
ugyan rajtam kivül mindenki 10 évesen csajozik nekem meg 10 éve nem volt csajom...
2011. dec. 26. 00:28
 19/32 anonim ***** válasza:
91%
Elég gyászos vagy.Játszod itt a sokat szenvedett, meg nem értett, kivénhedt embert, közben 15 éves vagy. Évek óta nem volt senkid? 10 évesen volt talán kapcsolatod ? Azt javaslom sürgősen szedd össze magad és nőj fel..
2011. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Gulis válasza:

Szerintem ilyen mindenkinek van az életében. Leginkább akkor, amikor a tényleg jó csajok tetszenek. Ekkor egy idő után már van bátorságod is beszédbe elegyedni velük, de rövid úton lekoptatnak.

Be kell lőni az célcsoportot, amelyiknek te is megfelelsz és akkor sikereid lesznek. Ne felejtsd el, hogy a csajok is csak "azt akarják" és ne higyj a hülye szingli dumáknak, mert minden barátnőjüket írigylik, akinek pasija van, főleg azt, akinek már gyereke is.

2011. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!