Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire megyek a szépségemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire megyek a szépségemmel, ha senkinek sem kellek igazán?

Figyelt kérdés
így meg úgy mindenki dícsér, de ha komolyra terelődik a szó, minden fiú lelép vagy megfutamodik... így soha sem lesz senkim :D 20 leszek és még nem volt komoly kapcsolatom...
2011. dec. 26. 16:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, csak tippeltem.

Az én almám belseje adrenalinnal van tele. Mikor egy lány beleharap annyira megijed, hogy eldobja... :(

2011. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Ha nem győri, vagy akörnyéki vagy, akkor tuti, hogy nem ismerlek.


Amúgy meg ez a ehhez meg ahhoz hasonlítanak dologgal eléggé lehet ferdíteni. Engem is szoktak hasonlítani egyik színészhez, de azért persze látszik, hogy vannak különbségek.

2011. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Nem sok olyan lányt ismerek, aki szép és 5 perc után nem kapok tőle agyf*szt, bár lehet pont Te is kivétel vagy, de manapság már aki picit is ad magára/jól néz ki, az hihetetlenül cukcsyh meg flegmahciccahh, stb.

Melyik egyetem+szak amúgy?

2011. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Esetleg privibe egy képet,ha lehet.vagy ugyanide név,lakhely aztan megkereslek valamelyik közösségi portálon.utána tudok véleményt mondani.
2011. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy mi az hogy csak arra kellettél? Miért mire kelljél? Neked mire kell egy pasi?
2011. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Egyetemre jársz, és nem találsz rendeset?

Biztos jól körülnéztél?

Másrészt a "így soha sem lesz senkim :D" sem túl bíztató.

Lehet az a baj, hogy nem vagy elég közvetlen...


23F

2011. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
túl tökéletesen hangzik ez az egész! itt valami sántít...
2011. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Birom ezeket a kérdéseket! :D Ilyenkor jön ide az egész GYIK apraja-falva ide mintha azt hinné bármi is összejönne a kérdező csajjal :D
2011. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

jaja utolsó ez nekem is tetszik, hogy "na mot szerencsém lesz és egy ilyen csajszi lesz a bnőm. :)


amúgy egy segg*fej vagyok szóval tuti nem jönnék be a kérdezőnek...

2011. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Én meg nem is akarok bejönni a kérdezőcsajnak...

Ha valaki válaszol az már akar is valamit??? Na ezek után akkor megnézem kétszer is mire válaszolok...

2011. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!