Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen oka lehet annak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka lehet annak, ha a nő szereti a férfit, a férfi is úgy viselkedik, mint aki hasonlóan érez, azonban mégsem hívja randira a nőt?

Figyelt kérdés

Ez konkrétan velem történik. Állandóan megkeres, már szinte létezni nem tudunk, hogy ne kérdezzük meg mi van a másikkal. Féltékeny vagyok, ha más nő van a közelében, ő meg magyarázkodik. Ha a közelemben van más, ő féltékeny. Egyikőnknek sincs kapcsolata.


Miért játszuk ezt? Valaki elmagyarázná miért van ez a férfiaknál? Én már léptem, próbátam segíteni neki, mert azt hittem talán csak fél. Nem teljesen egyértelműen, de a tudtára adtam, mennyit jelent nekem.


2011. dec. 26. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy komplexusos de az is lehet hogy nem akar komolyabban semmit, legalábbis nem nagyon vagy nagyon beszari...
2011. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
És honnan tudható, hogy beszari vagy nem akar épp semmit?
2011. dec. 27. 07:44
 13/18 anonim ***** válasza:
hát...sehogyan...lehet hogy csak barátként akar téged? Ez elég fura...vagy inkább mondjuk úgy, hogy nem kellesz neki eléggé.
2011. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

De ezt a megfogalmazást nem értem. Akkor meg miért nem hagy végre békén? Akkor megpróbálnám elfelejteni mással, de ez így nem megy!


Mit jelent az nálatok, hogy nem akar eléggé? Ahhoz eléggé akar, hogy folyton keressen stb, de egy kapcsolat már sok lenne velem, vagy hogy érted ezt?

2011. dec. 27. 14:11
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen!De ezt neked kéne érezni...esetleg vele megbeszélni nem gondolod? :) Egyszer túlesel rajta és megoldódik minden hidd el!Nem faggatni kell...csak elmondani hogy te mit érzel és mondani neki hogy válasszon.ÉS te meg ne kínozd magad azzal hogy beéred barátsággal és ezt mondd el neki is!Ez így nem fair veled szemben
2011. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van! Marhára rossz ez nekem, főleg, hogy még többet keres azóta, jesszus.


És taktikázik. Pl: van egy közös imserősünk, nő. Összefutottak, és ebédeltek egyet. Tudom, mert a nő elmesélte, de haver szinten, hogy gyere együnk valamit. Na ő ezt direkt állandóan mondja nekem már pár napja, amikor beszélünk. Pedig tudja, hogy idegesít, mert megjegyeztem a nőt. Direkt hergel, tudom jól, hogy tesztel, mit reagálok.


Jó ideig nem vettem fel a telefont, és megijedt. Minden nap hívott közben és megkérdezte miért haragszom. Rögtön elkezdte a nőt magyarázkodni, hogy nem kedveli. Magyarul hárított, talán félt, hogy a nő miatt nem veszem fel.


Nem vagyok féltékeny, mert tudom milyen viszonyban vannak, egyiknek sem jön be a másik, csak haverok, mint én is pl egy barátommal, akire ő mégis megjegyzést tett.


Ilyen kesze-kusza viszonyban vagyunk egymással. Szerintem érzi ő, hogy több vagyok, mint más nő neki, és én is tudom, de valahogy...ez van.

2011. dec. 28. 12:29
 17/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy taktikázik veled, hogy magába bolondítson!

De az is nagyon lehetséges, hogy szórakozik veled, vagy le akar passzolni! Igazából nem túl logikus ez az egész a pasi részéről, mivel úgy viselkedik veled mint egy barát, miközben állandóan hívogat mintha odalenne érted. Ez egy visszataszító viselkedés, bármi terve legyen is veled.

Szerintem jól tennéd, ha nem foglalkoznál vele, lemondanád a találkákat nem nem érsz rá vagy találj ki valamit, kapcsold ki a telódat. Esetleg találkozz más fiúkkal vagy mesélj neki a fiúkról, hogy milyen jó volt velük, milyen helyesek! Ha játszik ő, játssz te is, tedd féltékennyé, és nem vedd fel a telót, ha hív, vagy csak akkor ha már elkerülhetetlen!

Sok sikert!

2011. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, az is lehet sajnos hogy a pasi látja h odavagy érte, és ezen élvezkedik, hogy látja, hogy te szenvedsz...

Amúgy ajánlom a fentit. Ne keresd, hanyagold teljes egészében!

Ha akar a pasi bármit is, úgy is kiderül előbb-utóbb!

2011. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!