Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan nők akik annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nők akik annak ellenére, hogy jól néznek még sem volt soha férfi az életükbe, mi lesz velük? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sokat olvasom itt a gyakorin, hogy 20 év fölött még nem volt soha férfi az életében. Nagyon úgy néz ki, hogy én is így fogok járni (19 vagyok). Én már most hajlamos vagyok az öngyilkosságra, inkább öngyilkos leszek mint drog függő.

Ezt már nem bírom, saját magamat utálom, azért mert nem tudtam találni magamnak olyan fiút aki becsül és szeret.

Mindig olyanok akartak velem foglalkozni, akik csak a külsőmre mentek. Én bele se merek gondolni, hogy milyen lesz így még a hátra lévő életem.


2011. dec. 27. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem mondod komolyan...

Na figyi. Azért olyanok mozdulnak rád, mert a többiek félnek, hogy nem elég jók neked. Megoldás: Kezdeményezz te. Esetleg öltözz slamposabban. Öngyilkos meg ne legyél, mert értelme nem sok, megoldásnak meg nem megoldás.

2011. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A lényeg azon van,hogy mennyire néz ki jól. Ha már 20 felett sem volt még senkije akkor ott valami nincs rendben.

Ugyanis a kinézetre topcsajoknak mindig van valaki a közelükben mert mindenkinek olyan kéne, így elég azok elég nagy valószínűséggel hamar elszoktak kelni.

2011. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Na f@sza! Újabb öngyilkos jelölt. Kettő féle van belőletek. 1. Akik a Margit hídra másznak fel és titokban arra várnak, hogy valaki leimádkozza őket és a figyelem központjává váljanak.

2. Akik a Golden Gate kaliberű hidakra mennek, ők nem várnak senkitől semmit.

Na te az előbbi vagy.

19 éves csajnak komolyan ilyenben kell tanácsod adni? Járj olyan helyekre, ami érdekel és most nem feltétlenül szórakozóhelyekre és pubbokra gondolok. pl: akár könyvtárban is lehet ismerkedni, vagy bármilyen hobbi, időtöltés keretén bellül. Kellemeset a hasznossal.

2011. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Az öngyilkosság baromság, csak a gyáva emberek menedéke.

2. Ha szép vagy és nem viselkedsz úgy mint a mostani nők 90%-a, akkor megértem, hogy nehezen találsz valakit. Mert a sok nagy dumást lekoptatod, a félősebbeket, akik talán komoly dolgot is akarnának megijeszted azzal, hogy túl szép vagy.


Nem kell feladni és elkeseredni. Keress valami hobbit, legyen célja az életednek. A nők általában elég nehezen jutnak egyedüli sorsra, főleg ha szépek. :-)


Amúgy hova valósi vagy?

2011. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Borsod-megye
2011. dec. 27. 12:47
 6/17 anonim ***** válasza:
huhuuu az kemény környék, ennél talán már csak a Szabolcsiaknak szarabb
2011. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Miért, beszélsz így?

Nem is ismered az oda valósi embereket, nem minden az aminek látszik.

2011. dec. 27. 12:50
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia! Ilyen butaság eszedbe se jusson!

Attól,hogy a férfiak a külsődre mennek még épp úgy megbecsülhetnek és szerethetnek, mint bárki más.

Az, hogy te szép külsővel vagy megáldva nem hátrány :) A bunkó majmokat el kell zavarni, de elsőként minden ember a külsőt látja, még te is, hiszen ez az első dolog, amit észreveszünk a másik emberen. Ezzel semmi gond.

Szóval legyél nyitottabb :) Nem mindenki rossz, aki azért ismerkedik meg veled, mert csinos vagy :)

2011. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. dec. 27. 12:58
 10/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők nagyon válogatósak, és csak tökéletes külsejű, egyben gazdag pasival hajlandók szóba állni. Ha ilyennel nem találkoznak, inkább egyedül maradnak, ahogy eddig te is.
2011. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!