Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan nők akik annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nők akik annak ellenére, hogy jól néznek még sem volt soha férfi az életükbe, mi lesz velük? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sokat olvasom itt a gyakorin, hogy 20 év fölött még nem volt soha férfi az életében. Nagyon úgy néz ki, hogy én is így fogok járni (19 vagyok). Én már most hajlamos vagyok az öngyilkosságra, inkább öngyilkos leszek mint drog függő.

Ezt már nem bírom, saját magamat utálom, azért mert nem tudtam találni magamnak olyan fiút aki becsül és szeret.

Mindig olyanok akartak velem foglalkozni, akik csak a külsőmre mentek. Én bele se merek gondolni, hogy milyen lesz így még a hátra lévő életem.


2011. dec. 27. 12:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én olyan férfit, keresek aki szeret és megbecsül, de még nem találtam:(
2011. dec. 27. 13:09
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor érdemes lenne a kevésbé jóképűek között keresgélned. Mi nem jutunk egykönnyen nőhöz, szal ha vmi csoda folytán mégis összejön, akkor szeretjük és megbecsüljük az illetőt. Ja, h egy csúnya pasit nem tudnál szeretni? Akkor nem szóltam.
2011. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

az ilyen nők kizárt, hogy ne találjanak maguknak párt! na ugyanez a férfiaknál már egészen más kategória.

ha valóban szép vagy akkor egészen biztos, hogy nem maradsz egyedül!

2011. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha így érzed, akkor az életed eldobása helyett inkább tüzz ki egy olyan célt, amivel mások életét szebbé teheted.


22/F

2011. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én is BAZ megyei vagyok, már tetszettem egy-két lánynak(eléggé bombázónak is:D) csak vhogy elkurtam az egészet mindig:/ Lehet nem voltam elég tökös? Elképzelhető, most talán gyúrok, vért fogok izzadni a kövi évben 90napos atom edzéstervemmel, növeli az esélyeket az izomzat, már mindent elkövetek hogy közel kerüljek egy lányhoz! Ha sikerülne találnom vkit akivel jól elvagyok, és tetszik azzal együtt is maradnék, nem kéne más. (persze a külső általános, sok szép lány van... de némelyik olyan taszító bunkó az osztályban is hogy...menjenek a pics*be)


Mit gondolsz miért csak a külsőre mentek? Buliba csak dugni akarnak. az nyílvánvaló:P

F18

2011. dec. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

jah és 6os hozzászólónak: kemény környék?:D mert?:D nálunk kemény a víz tudom... de amúgy mi a kemény még itt? több a bunkó vagy mi? (nincs viszonyítási alapom, de ezt elhinném)

F18

2011. dec. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
18 éves lány vagyok, nem mondom, hogy én vagyok a legszebb csaj a világon, de mások szépnek tartanak. egész életemben 2X voltam bulizni, ahol vagy 3X akartak felszedni nálam idősebb, részeg disznók. az utcán néha leszólítanak látszólag elmebeteg alakok...nagyon magányos vagyok, úgy érzem, sosem lesz pasim, de valahogy már beletörődtem, mert nem fogok minden pénteken valamelyik koszos kocsmában ülni, márpedig enélkül nem nagyon lehet ismerkedni...csak annyit mondok, hogy tarts ki, ha nagyon akarod, akkor lesz egy normális pasid hamarosan...de NE LEGYÉL ÖNGYILKOS emiatt, semmi sem ér ennyit! Kitartás!
2011. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!