Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell a pasiknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell a pasiknak egy plázacica?

Figyelt kérdés
Én ugy veszem észre, hogy a legtöbb pasinak ilyen típusú csaj jön be, akinek meg nincs műkörme és nem jár szoliba már le van ****
2012. jan. 2. 19:51
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%
Nincs értelme a haragnak. Sokkal célszerűbb elfogadni a dolgokat ahogyan jelenleg vannak, semmint hogy feleslegesen lázadni és követelni, "legyen mindenpasi/csaj az én kedvelőm, KEDVELJETEK! Miért nem kedveltek engem?" És miután nem kedvel mindenki téged, panaszkodni. Vannak bizonyos realitások amikkel éli kell (pl. a szép nők ribancok).
2012. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Azért álljunk már meg egy szóra! Minden nő más és más.Attól,hogy egy nő többet foglalkozik a külsejével,még nem lesz könnyenkapható,üresfejű p*csa.Sőt,én azt tapasztalom a környezetemben,hogy az átlagos kinézetű,visszafogott lányok a legnagyobb r*bancok.Én ezt tapasztalom.Akik meg adnak magukra inkább megközelíthetetlenek.Persze mindenre van ellenpélda.Ne kategorizáljunk már egyes embereket.
2012. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Miért kell a csajoknak a csupasz, műb*zi ,nyál divatgyerek, aki kivágott pólóban rohangál? Erre az a válasz szokott jönni, hogy igényes, ad magára, mert jól néz ki. Egy plázacica is mutatós, jól néz ki, és ad magára.
2012. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell olyan pasi :)
2012. jan. 2. 21:19
 35/43 anonim ***** válasza:

jah, a plázacicák mutatósak, és adnak magukra... külsőleg. az agyuk helyén meg egy poros pókhálós üreg van. helyesen írni nem tudnak, fogalmazni nem tudnak, tanulni nem tanulnak, buták, nyávognak, szóval lényegében csak külső értékeik vannak.


TISZTELET A KIVÉTELNEK! van ilyen is bőven, de azért a fenti leírás az átlagos. ismerek pont olyat, aki nem ilyen, pl unokatesóm anno ilyen plázacica volt, ennek ellenére normális barátja volt évekig, hűséges volt, és okos... szerencsére kinőtte ezt a magamutogató szar korszakát.

2012. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Egy lánynak lehetnek egyéb értékei mint "külső értékek"? Létezhet olyan? Tizenévesen a lány azért van hogy pasikat vonzzon magához. Vagy az evolúció titkait rosszul fordítottam le Darwin hieroglifáiból?
2012. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

mus musculus: Lehidalok! Iszom szavaid. Jobban én sem fogalmazhattam volna.


Mindenki a szebbre és jobbra vágyik, független attól, hogy ő maga milyen. Ez az emberi természetben van benne.

Akár csak az irigység. Akinek több jutott arra írigy a többi. Így született a plázapi*sa meg a kigyúrt műmájer titulus.

Ezek az emberek épp olyanok mint mindenki más. Kinek több agya van kinek kevesebb. Attól, hogy valaki szép nem áll összefüggésben a butasággal.

Ismerek pár olyan lányt akire simán rá lehet mondani, hogy ribanc. Csak azt már kevesen tudják, hogy ezek a lányok intelligenciában is odavernék a ribancozókat.


De mehetek még meszebb is. Egy intelligens ember odafigyel a külsejére is. Plusz az egészségére is. És ez a kettő általában együtt jár.

2012. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
nem minden nő igénytelen aki nem plázacica,a másik,h a plázacicák már csak menőségből is tettetik,h hülyék,mert az milyen cukcsi...
2012. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Nem minden nő igénytelen aki nem plázacica, viszont minden plázacica igényes.
2012. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

A plázacicák elbújhatnak a természetes szépségek mellett...

Nekem speciel mint leírtam, lehet akármilyen szép is, nem kellene egy sem, nem jönnek be...

Másrészt meg tiszta mű az egész csaj, meg undorító ha egy tonna smink van rajta, nekem jobban bejön egy csaj természetes bájos, aranyos arca mint egy agyonsminkelt valami...

2012. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!