Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell a pasiknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell a pasiknak egy plázacica?

Figyelt kérdés
Én ugy veszem észre, hogy a legtöbb pasinak ilyen típusú csaj jön be, akinek meg nincs műkörme és nem jár szoliba már le van ****
2012. jan. 2. 19:51
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Nem minden pasinak kell plázacica, csak azoknak, akiket ti lányok észrevesztek - tehát a jóképű, menő, kigyúrt, gazdag pasiknak.
2012. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert könnyen kaphatóak.Viszont 1 értelmes pasi,nem jönne össze 1 ilyennel kapcsolat céljából,mert amúgy segghülyék a plázapi..ák.Személyesen is ismerek 1,2 ilyen elb....ott egyént.Amúgy meg egy igazi férfinak nem kell 1 ilyen műanyag"csaj".
2012. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
De akkor hol vannak az igazi férfiak!?
2012. jan. 2. 20:15
 24/43 anonim ***** válasza:
Nem értem milyen az a férfi aki nem akarná soha kihasználni egy ilyen érzelmileg beteg lány odaadó "szeretetét" XD
2012. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
a pasiknak érdekes elképzeléseik vannak a szeretetről...
2012. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

kikérem magamnak!!


Nekem speciel nem tetszenek a plázacicák, lehetnek akármilyen szépek is...

Nem barátnőm, de belőlem hihetetlen érzéseket váltott ki egy lány, aki mások szerint csak egy átlagos lány, semmi több.

Szép egyszerű hosszú szőke haja van, nem sminkeli magát, nem hord kivágott ruhákat, a szeme elbűvöl, a körme nem műköröm, viszont nagy, kedves visszahúzódó lány.

Voltam már máskor is szerelmes, de ez most olyan leírhatatlan, egyszerűen megbabonázott, más nőre nem is nézek, pedig nem a barátnőm.

Viszont mellette is inkább a mások által átlagosnak mondott csajok jönnek be...

20/F

2012. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Engem is mondtak mar atlagos csajnak :D
2012. jan. 2. 20:26
 28/43 anonim ***** válasza:
Akkor te szép vagy, csak a palik akik körülvesznek s.ggh.lyék és csak a farkukkal gondolkoznak :)
2012. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2012. jan. 2. 20:29
 30/43 mus musculus ***** válasza:
Elárulom én, mi itt a probléma. Vannak piperkőc, nagymellű, vékonyka, pénzsóvár plázap*csák és újgazdag, kigyúrt, nyálas fejszerkezetű ficsúrok. Ők találnak egymásra és alkotnak párokat. Az úgynevezett normális srácok az ezen párok női, míg a csajok a férfi tagjaikra figyelnek fel, a többieket le se szarják, így az átlagosabb emberkék elkerülik egymást és jönnek GYK-ra panaszkodni, hogy mekkora szemét köcsög az összes fiú és milyen tetves-ordas ribancok a lányok.
2012. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!