Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők komolyan azt hiszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők komolyan azt hiszik, hogy gondolatolvasók vagyunk?

Figyelt kérdés
Annyi meg annyi kapcsolat nem jön össze mert nem mer kezdeményezni az egyik fél sem pedig nagyon is bejönnek egymásnak. Elég ismerős szituáció ez gondolom. A lányok meg amikor próbálnának is közeledni na abból meg aztán képtelenség bármit is leszűrni.

2012. jan. 4. 17:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17:34 Ha nagyon kimutatja h kellesz neki, akkor meg az a baj, h túlságosan nyomul :P
2012. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pontosan tudják, hogy nem vagyunk gondolatolvasók, de elvárják.
2012. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igazából könnyebb gondolatot olvasni, mint azt a pasik hiszik. :) A testi jelzéseket kell észrevenni, azok mindig egyértelműek. Még akkor is, amikor szavakkal mást mond az ember.


Én nő létemre meg egyszerűbb vagyok, mint a párom. Nekem kellett folyton gondolatolvasónak lennem, mert a drága el nem árulta volna, h mi baja van, de lászott rajta, h duzzog, meg szenved. Én meg mindig megmondom, h most ez és ez a bajom és ezért foglak elküldeni a fenébe. :D


Ja és az olyan pasiktól mindig kiborultam, akik nem merték megmondani, h akarnak tőlem vmit, csak kerülgettek. Az ilyen alapból nem kell, hiszen a férfi a határozottságtól igazán férfi. Legalábbis számomra. :)


Egyébként a nők nevelhetők. :) Rá lehet őket szoktatni az egyértelmű kommunikációra. Persze, nem megy mindenkinél...

2012. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!