Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna ha te átlagos családbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha te átlagos családból származnál, a barátod pedig "enyhén" gazdag?

Figyelt kérdés

Én olyan kínosan érzem magam..Nem vág fel meg semmi,összejövésünk után tudtam meg hogy ennyire gazdagok..Viszonyítási alapon neki 10ezer annyi mint nekem mondjuk 100ft..Tehát neki pár ezer nem hiányzik (észre se veszi) ameddig nekem mondjuk 500ft is pénz..Nem szórja,nem vág fel tényleg,csak tök kínos mert "meg se merem említeni" hogy fizessük félbe a cuccokat mert esélytelen,hogy belemenne.De nekem furcsa,hogy mindent ő..még 1 pizzát,1fagyit is..

Tulparázom?:D


2011. aug. 7. 01:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

tul, örülj neki :D

így is válság van, ki kell még élvezni ki tudja meddig lehet :)

2011. aug. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
igen. túúl. nincs ezzel semmi baj. tudja, hogy nem a pénze miatt szereted. úgyhogy, éljetek boldogat.:)
2011. aug. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudsz ellene tenni, akkor nincs jó tanács, csak, hogy gazdagodj meg. Más megközelítésnek meg annyi, hogy kerüld az olyan alkalmakat, amikor fizetni kell.
2011. aug. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Gondolom trampli a srác te meg bombázó vagy és csak a vérét szívod!
2011. aug. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

köszi:-)

utolso..azt csinálom,vagyis csak probálom,mert ő imád kedveskedni,és én szívből örülök neki,csak olyan kíínos:-)

Hiába tudom hogy neki nem fog hiányozni a fagyipénz,meghogy pl kocsitankolása többe kerül ha csak ugy kocsikáznak,akkoris kínos:-) Nem ilyen körülmények között nőttem fel (mondom,átlagos kk.),és nekem ez annyira új helyzet..:-) "Meg lehet szokni"?:D

2011. aug. 7. 01:25
 6/29 A kérdező kommentje:
01:17-nek ment az előző
2011. aug. 7. 01:26
 7/29 A kérdező kommentje:
01:22 nem szívom a vérét..Nem fogom fényezni magam,visszajelzések alapján nem vagyok csúnya,de..Nálam mégis többet számít a belső,mert nem egy barátom volt akinek mások a seggét is kinyalták volna h ahhh milyen fullos pali,de belsőre 0volt:-) Inkább szerényebb külső,"szép" belső híve vagyok,amúgy a fiú pont az esetem külsőre,belsőre méginkább édes,kedves,aranyos:-) Ja,és írtam,hogy összejövésünk után tudtam meg,mennyi pénze van..
2011. aug. 7. 01:28
 8/29 anonim ***** válasza:
Szerintem te reagálod túl a dolgot. Tudja hogy nem a pénze miatt vagy vele és hogy neked nincs annyi pénzed mint neki,ezért próbál segíteni. Szerintem az lenne a legjobb ha beszélnél vele erről mert így kínosan érzed majd magad pedig nincs rá okod. Ha nem beszéled meg vele a dolgokat akkor nehezebb lesz megszokni,viszont ha megbeszélnétek megnyugtatna és többet nem is aggódnál ezen!:)
2011. aug. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Rövidesen, amikor már komolyabbra fordul a dolog köztetek, akkor már jól fog esni, ha fizet, és ha hirtelen abbahagyja, akkor sértve fogod érezni magadat.

Könnyű lesz hozzászokni a jóhoz, nyugi :)

2011. aug. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
:-) köszi..csak ha hiszitek ha nem,aki szerény körülmények között nőtt fel,neki kínos és furcsa ez a hirtelen jött helyzet..
2011. aug. 7. 01:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!