Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólnak meg a pofátlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólnak meg a pofátlan havernőim amiért parázna partikra járok?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy hanyagolom őket együgyű ribik miatt.De miről beszélnek?Akikkel úgymond szórakozom azok jóllehet nem jó feleséganyagok de tőlük megkapom azt ami kell nekem.Ezek a havernők meg még arcrapuszit is csak évszakonként adnak nekem.Mi közük akkor a magánéletem ezen feléhez???

2012. jan. 5. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert manapság sok az állat tele állati gondolatokkal és vannak, akik még normális embereket szeretnének maguk mellé. :-)
2012. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát talán azért, mert érdekes megfogalmazásod van :D
2012. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de most mi a baj velem? nem értem az eddigieket

ha meg kevésbé szimpatikus amit teszek akkor miért pont ők neheztelnek rám?

2012. jan. 5. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
én is ezt szoktam mondani: semmi közük a magánéletemhez..!
2012. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
gyűlölöm az olyan nyomorult férgeket mint te kérdező.
2012. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én a reakciókat nem értem, viszont a kérdezőt igen!

azt csinálsz a saját életeddel amit csak akarsz! ha nekik nem tetszik az egyéni probléma, ha annyira zavarja őket akkor ne tartsák veled a kapcsolatot, de miért akarnak megváltoztatni?!

még egy példa a buta női logikára...

2012. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából, ha a barátaid akkor van valamilyen szinten közül az életedhez. Mondjuk akkor megértem, hogy beleszólnak, ha jót akarnak neked és meg akarnak védeni. Nem akarják, hogy rossz társaságba vagy bajba kerülj elkapja valami betegséget vagy ilyesmi. De nem éppen úgy tűnik, hogy ezt akarják. Inkább csak féltékenyek és/vagy unatkoznak nélküled.


23/l

2012. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!