Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik megriadnak a komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik megriadnak a komolyabb témáktól?

Figyelt kérdés
Nem házasság meg ilyenek, hanem amolyan filózgatás. Mindig sikerül elűznöm őket. Hogyan kell könnyedebben beszélgetni? Miután már kiveséztük, hogy ki milyen zenét meg filmet szeret.
2012. jan. 8. 22:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, h tud-e integrálni. :D
2012. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a Nök riadnak meg a komolyabb témáktól és onnantól, jon a "túl komoly vagy" vagy csak szimplán "unalmas"...
2012. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem ezzel csak akkor lehet elriasztani ha hatalmas baromságokat beszélsz filozofálgatás címen, amúgy vevő vagyok rá.
2012. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
én mint fiú nem riadok meg, lehet az fingós téma, vagy bármi más.
2012. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ez egyén, hangulat és főleg helyzet függő. Ha valaki nagyon tetszik, akkor sem biztos, hogy zavartalanul tudok vele ilyesmikről beszélgetni, ehhez kell egy kis idő. De amúgy a válasz: NEM, csak találd meg az alkalmat, hogy mikor miről.


Én pl amúgy szívesen filózgatok bármiről :D

2012. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én se csak aztán cserébe viselje el az én hülyeségeimet is :)
2012. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ja általában, ha úgy teszel mintha tudnál valamit, illetve ha sznobként viselkedsz, miközben állatságokat beszélsz azzal elriasztasz sok embert.
2012. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én pont olyan lányt keresnék akivel el lehet filozofálgatni ilyen komolyabb dolgokról, hogy pl. mi az élet értelme, szerinte hogy működik a világ, az elme stb. Azért valljuk be, hogy a mai VV-n felnövő generációtól elég távolállnak az ilyen dolgok, szóval ne lepődj meg, ha sokakat nem érdekel.


21/F

2012. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Kor és intelligencia függő. Egyébként én inkább azt látom, hogy a lányokkal nem lehet normális témáról beszélni. Pontosabban ez így nem jó, sok lánnyal nem lehet normális témáról beszélni. És nálam a normális téma nem a focinál kezdődik.
2012. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
én pasi vagyok, és én se tudok senkivel ilyesmiről beszélgetni,mert vagy nem érdekli,vagy nem is tud hozzá szólni, és úgy nem érdekli.pedíg érdekes téma(lenne)
2012. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!