Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik megriadnak a komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik megriadnak a komolyabb témáktól?

Figyelt kérdés
Nem házasság meg ilyenek, hanem amolyan filózgatás. Mindig sikerül elűznöm őket. Hogyan kell könnyedebben beszélgetni? Miután már kiveséztük, hogy ki milyen zenét meg filmet szeret.
2012. jan. 8. 22:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"ehhez kell egy kis idő"


és addig miről lehet beszélni? ami nem túl közhelyes. én mindig kilyukadok vmi komolyabb dologra, és ez talán unalmas lehet, hogy "nna, már megint ezzel jön", és talán azt gondolják, hogy nem tudom élvezni az életet, azért vagyok ilyen. egy könnyed, laza csaj vonzóbb, mint aki túl komolyan veszi az életet.

2012. jan. 8. 22:16
 12/23 A kérdező kommentje:

"Ja általában, ha úgy teszel mintha tudnál valamit, illetve ha sznobként viselkedsz, miközben állatságokat beszélsz azzal elriasztasz sok embert."


ez mondjuk pont nem jellemző, és a másiktól sem azt várom, hogy a lexikális tudása legyen nagy, hanem a saját gondolatai érdekelnek, tanultságtól függetlenül.

2012. jan. 8. 22:19
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy minden pasi megriad. Például én nem, csak gondolom sokan nem beszélnek erről. Én például csomót filózok, általában felmegyek a bátyámhoz és ott kb. egymagamban beszélek valameddig, érdekes most hogy pont kéne nem igazán tudok példát mondani.


De hát én is sokszor mondom lényegében ugyanazt, hogy ez ezért meg ezért történt így, meg az emberek így meg úgy, jól elvagyok vele. Szerintem tök jó.

2012. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem meg a történelmi, politikai és gazdasági okfejtéseimtől riadnak meg a lányok... ez van.
2012. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Na például, beszélek arról, hogy jobban érezzük magunk ha beszélünk az érzéseinkről, és ő mondjuk sose beszél, akkor ő meg mondja hogy mert attól jobb lesz? Én meg hát ba.zmeg mert rosszabb lesz? Max beszél róla aztán semmi, és akkor elkezdem ecsetelni hogy ő szerintem mekkora egy ba.rom, aki szart se tud az életről^^.


Aztán meg emberei kapcsolatokról dumálok össze-vissza, szóval sokszor nem is összefüggő mondatok csak ami eszembe jut. De persze más körülmények között normálisan viselkedek, nem állok le mindenkivel beszélni az élet dolgairól.

2012. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
kösz a hsz-eket, mentek a zöld kezek. amúgy sose úgy hozom fel a témát, hogy okoskodva, meg a másikkal versengve, hanem éppen, hogy vele együtt akarom keresni az élet értelmét. :D
2012. jan. 8. 22:31
 17/23 A kérdező kommentje:
de tényleg, ki miről szokott beszélgetni egy ellenkező neművel? :) mondjuk, már megvan, hogy kinek mi a kedvenc akármilye. hogyan tovább?
2012. jan. 8. 22:33
 18/23 anonim ***** válasza:
Most konkrétan randiról beszélünk, vagy úgy egyáltalán egy haverral, csoporttárssal, kollégával való beszélgetésről?
2012. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
randiról, amikor az ismeretség még nagyon az elején tart :)
2012. jan. 8. 22:49
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát bármiről lehet beszélni szinte, csak fontos az egyensúly. Szóval beszélhetsz neki a jövőbeli terveidről, arról hogy mit gondolsz a világról, tehát komoly dolgokról, csak közben csempész be egy két viccet, maradj humoros, hogy ne az jöjjön le neki, hogy úristen ez a csaj koravén és iszonyat komoly és uncsi stb, hanem lássa, hogy bár komoly, határozott lány vagy, de nem besavanyodott.
2012. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!