Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek rosszul magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek rosszul magatokat egy buli után, mikor srácokkal kevertetek?

Figyelt kérdés

Nincs barátom, és néha jól esik elengedni magam, táncolni fiúkkal, persze enyhe alkohol mennyiséggel. No és akkor néha elcsattan egy-egy csók, a fiú hazakísér úgy hogy hazáig ölelkezünk...aztán persze általában eltűnik. Ti nem érzitek rosszul magatokat utána? Bennem valamiért egy "űrt" hagynak. Ez normális, vagy túlságosan is kötődök?

18L


2012. jan. 9. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
az ilyeneket hívják alkalmi ribancnak amilyen te vagy..!!!
2012. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem csattannak csak úgy el csókok... Már ez nem normális. Az, hogy még kötődsz is egy ilyen este után valakihez, az meg főleg nem normális.
2012. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pont ugyanilyen vagyok...táncolok velük enyhe alkohol mennyiség után, engedem h fogdossanak, de semmi több (se csók se semmi más) és amikor másnapra kijózanodok olyan undor kap el feléjük h azt elképzelni nem lehet és iszonygok tőlük...már ott tartok h nem kellene elmennem buliba mert utána olyan szarul érzem magam...
2012. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen időszakom, de nem érzelegtem, emiatt nem is hagytak űrt. Meg kell tudni különböztetni az ilyen szórakozásokat a kapcsolattól. Normális kapcsolat a legritkább esetben indul így. Ezek arra jók, hogy elszórakozzatok, esetleg behívd és szexeljetek egy nagyot, de ennyi.

Mondom, átestem én is ilyen időszakon, de abszolút nem gátolt meg abban, hogy utána amikor szerelembe estem, végleg lekössem magam a párom mellett :)

2012. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Űr = nem lettél megdugva.
2012. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

6-os beszorulású ribanc.

4. típusú.

2012. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
?
2012. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ribanckodni, és akkor nem fogod rosszul érezni magad!
2012. jan. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!