Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szépen kérem, mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szépen kérem, mindenki nézze meg ezt a videót, és mondja h nem igaz!?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 10. 21:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek a pasinak öltönyben is elég perverz képe van...

A nőnek meg sznob.


Az én pasimnak nincs bmwje, menő öltönye, és fizikai munkás.

Tőlem annyit füstölögtök azon, hogy minden nő pénzsóher kva amennyit akartok. Én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy a kisugárzás sokkal fontosabb.

20L

2012. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Én férfiként őszintén reménykedem benne, hogy nem mindenkinél igaz.

De cefet jó ez a kisfilm :D

2012. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
na bazz rossz helyre írtamXD
2012. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

nem mondom! a nők nem a pénzre buknak, de egy átlagos pasiból a pénz, hatalom tökéletes férfit csinál!

nyilván jön majd pár lány akik az ellenkezőjét fogják mondani, de a világ cáfol!

2012. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik a benne szereplő pasi :D Jól néz ki.

22/L

2012. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
senki nem mondta hogy nem színészek által játszott, megrendezett film, de sajnos a valóságot tükrözi.
2012. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
azért a fekete ing és a fekete bömös sokat dob a külcsin!
2012. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
De igen...sajnos MOCSKOSUL IGAZZZZ !
2012. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 mus musculus ***** válasza:
Végül is igaz, mert akad szépszámú példa rá, de ez nem egyenlő azzal, hogy az összes nőt le kell írni ilyennek. Nyilván a normálisabbja másképp szervezi az értékrendjét.
2012. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Figyu de, legalábbis tényleg azt vesszük hogy átlagos. Tehát nem vagy egy utolsó ro.hadék, és normális vagy, akkor majd a csaj elküld, hogy


"fúúúj, veled nem járok, mert jó kocsid van"

...

...

[link]


hát persze..


és kezdő löketnek is tökéletes. Meg figy, kocsi mit mond, hü ez milyen komoly srác kocsija van, dolgozik, stb. legalábbis elméletben, aztán onnan már alakítod könnyedén, csak nem kell egy idi.ótának lenni.

2012. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!