Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szépen kérem, mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szépen kérem, mindenki nézze meg ezt a videót, és mondja h nem igaz!?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 10. 21:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Igen ez bizony igaz és Én nagyon örülnék annak, ha az ilyen beállítottságú Nökön egyszerüen egy jelzés lenne, hogy tudjam, Rá nem pazarolok idöt.


Undorító világban élünk és egyre undorítóbb lesz.

2012. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Welcome to the real world...
2012. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 PT-Daniel ***** válasza:

A baratnöm szerint a lanyok nem ilyenek...


Van egy hazam, becsben berlek egy lakast, az alpokban voltam sielni karacsonykor (ahol a csaladomnak van haza), motorom, kocsim (persze egyiken sincs hitel) ...

2012. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem jutott eszembe, hogy nem ülnék be egy idegen autójába...?


22/L

2012. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

LOL PT-Daneil


Ez jó. Ez olyan mint amit én láttam TV-ben. Ahogy a szülők nagyban magyarázzák "óhh mi megakarjuk mutatni a gyerekeknek hogy nem a ház mérete számít" - mondta Pip miközben a 3 milliós bőrfotelében ült a 30 szobás több ezer négyzetméteres villájában. Ja MTV teen cribs volt.


Istenem az ilyeneket de bírom. "jaaj,jaaj, ugyan ugyan, a pénz felületes dolog, nem ér annyit... oh veszem észre sietnem kell a bankba, nemsoká hozzák a 2 milliárdos checkem, rohanok!!"

2012. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

24-es: igen, ez az egyik, hogy idegen kocsiba beülni, és még aznap le is feküdni vele. a másik meg, hogy akkor pláne nem fogok beülni hozzá, és szexelni vele, ha majdnem elüt...


amúgy, a férfi gyakorlatilag megvette a nőt (szerelőként észre se vette, bmw-ben már rögtön az ágyába bújt), úgyhogy én egyik fél helyében se lennék valami büszke magamra...

2012. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!