Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú és lány között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú és lány között barátság?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok miért? Hogy definiálnátok a barátságot? Kort és nemet is írjatok lécci.
2012. jan. 15. 11:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nekem van sok fiúbarátom,én nem tetszek nekik,ők se nekem szval van :)

14/L

2012. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
A havert ne tévesszétek össze a baráttal, teljesen más.És ha sokszor hallottad kérdező,hogy az egyik fél többet akar, talán azért lehet, mert tényleg úgy van.Az igazi barát nagyon kevés,és egy ellenkező nemű embernél egyenesen lehetetlen, mert valamelyik bele szeret a másikba,értem?
2012. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%

Kedves előző, ez az egyik mindenképpen beleszeret a másikba duma egyrészt unalmas, másrészt egy baromság. Három éve egy lány a legjobb barátom, és egyáltalán nem vagyunk egymásba belezúgva, neki van barátja, én meg nem vagyok belé szerelmes. Sőt nem hiszem, hogy hosszútávon tudnánk tolerálni egymásnak azokat a hülyeségeit, amik egy baráti kapcsolatba lazán beleférnek.

Persze egy felületes ember el sem tudja képzelni, hogy egy férfi, és egy nő között lehet egy intelligencián és közös érdeklődésen alapuló baráti kapcsolat is.

2012. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

én vagyok az 13.10 megint

"duma egyrészt unalmas, másrészt egy baromság"

ennél a résznél vált érvelés nélkülivé a válasz.

Honnan veszed, hogy a csaj nem vonzódik hozzád?Csak abban lehetsz biztos, amit te érzel, vagy amit őszintén el mond, és a tapasztalat az, hogy egy idő, ha nem is 1 hét, de 10 év alatt, egyszer csak az egyikőtök ki böki, hogy tetszik a másik neki.Én is azt hittem évekkel ez előtt, amit te, aztán az egyetlen női barátom, amikor már férje lett, és várandós volt, mondta meg, hogy szívesen járt volna velem, és nagyon be jöttem neki, de fontosabbnak tartotta azt, hogy barátságban maradjunk.Ő eleve másképp állt a dolgokhoz, amikortól tetszettem neki,és másoktól is hallottam már hasonlót.Szerintem nálatok is ez lesz,csak várd ki...

2012. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
és még barátok vagytok vagy ezzel megromlott a viszony?
2012. jan. 15. 16:38
 16/22 anonim ***** válasza:

van egy nagyon közeli barátom, aki fiú, és soha nem akartunk egymástól semmit. lehetett volna rá alkalom, alapból úgy ismerkedtünk, hogy párkeresés céljával, de aztán csak barátság alakult ki, semmi több, és ez meg is maradt már évek óta.

19/L

2012. jan. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Csak rokoni szinten.
2012. jan. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Persze, ha a fiú meleg, a lány leszbikus.


35 f

2012. jan. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nekem van egy nagyon jó csaj barátom...én 20 éves vagyok és van barátnőm, ő meg 29 és van pasija:))...
2012. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 mountain ***** válasza:

Aha?Kedves előző! Így esetleg! Ha mind a kettőtöknek van valakije,de most mondom nektek: 1-pasi ha barátkozik 1-nővel,az lehet hogy magának azt magyarázza be,hogy "csak" barátkozni akar,de szinte mindig van mögöttes gondolat. Ha máshogy nem tudat alatti szinten.

De jó lenne megdugni,de mivel azt valamiért nem lehet,így marad a barátság,hátha............ később......

2012. jan. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!