Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek nem hiányérzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek nem hiányérzet az, hogy nincsen szépségkirály-választás?

Figyelt kérdés

Egyáltalán, miért nincs? Persze nekem srácként rendben van a dolog, valamint a legobjektívebb fejemmel a nőt sokkal szebb, kecsesebb, impozánsabb, szemrevalóbb teremtésnek tartom, mint a férfit. De valahol mégis furcsának tartom.


Ugyanígy azt is, hogy a nap szépe rovat is rendszerint lány szokott lenni az újságokban. Kicsit a lányok felé negatívan diszkriminatív, hogy csak a kan közönség van kiszolgálva, nem?


2012. jan. 16. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem, nem hiányolom 21L
2012. jan. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Jaja,kéne szépségkirály választás, de legalább más férfiszépségverseny van, ha nem is túl sok...A nap szépének is kellene férfiak közül is választani... Bár én hülyeségnek tartom a nap szépét, sokszor olyan csúnya lányokat tesznek be...
2012. jan. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert a nők szemben nem elsődleges szempont a szépség - fontosabb a határozottság, a hatalom. Azt meg lehet tudni, nem kell választani.
2012. jan. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudtam van. Meleg-szépségkirály, de van.
2012. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én hiányolom :)

Vagy nem is hiányolom, csak tényleg igazságtalan h a sok pali mindenhol lesheti a csupasz, fél csupasz nőket, ami már ránk nézve meg kicsit megalázó is.


De hát mind1, ez van :)

n/20

2012. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jó kérdés. tekintve, h általában nap szépének nem épp szép lányokat raknak be, nem igazán bánom, h nincs pasi nap szépe. pasi szépségverseny? ugyanmár, egy férfi ne szép legyen, hanem férfias és vonzó. max egy olyan versenyt néznék meg, ami ezt méri le :)
2012. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem tök jó lenne! :DD
2012. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha lenne szépségkirály választás, akkor kb minden csöpögne a nyáltól, mert, ha ott extra helyes és nagyon szexi fiúk vannak, akkor a lányok nyála csöpög ;)


am meg és kiröhögném és közölném, hogy az összes srác meleg. ja és persze én is csurgatnám a nyálam a szexi fiúkra

2012. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért, ismersz gazdag arab olajsejkNŐket???
2012. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!