Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a gátlásaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a gátlásaim?

Figyelt kérdés

A párom él hal a modern táncokért, és rávett, hogy szokásomtól eltérően idén menjek el vele a sulibuliba.

Régen (1-2 éve) nem lett volna semmi bajom ezzel hiszen akkor még önfeledten, és - állítólag - jól táncoltam. Azóta viszont minden téren sokkal gátlásosabb lettem...:S


Hogyan győzzem le a gátlásaimat? Hogyan táncoljak (úrja?!) szexisen, úgy hogy levegyem a lábáról? Esetleg valaki ha tudna adni linket, azt megköszönném.:)<3


L/17


2012. jan. 16. 15:43
 1/8 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=GHy1E7SkGgU

Ez a tánc tuti siker lesz :)

2012. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zseni001 ***** válasza:
xD
2012. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha nekem ennyire nem lennének gátlásaim, mint nekik... xD
2012. jan. 16. 15:48
 4/8 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
Nekik szerintem megfulladt minden gátlásuk egy-egy üveg vodkában :DD
2012. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

lehet nem is rossz ötlet...:D Egy kis alapozás talán rajtam is segítene ><"


Nah de kapok még rendes választ is, vagy nem?:O Hülyülni mással is tudok. Nekem segítség kéne ><

2012. jan. 16. 15:54
 6/8 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
Az nem lehet, hogy két év alatt elfelejtettél táncolni. Csak a párodra koncentrálj, akkor menni fog úgy, mint rég.
2012. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tevetke ***** válasza:

Ez nagyon kemény volt XD


Kedves Kérdező, először lehet, hogy a gátlásaid okát/ gyökerét kellene meghatározni és úgy kellene megpróbálni ledönteni ezeket a korlátokat.

2012. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi.:) ezzel már tudok kezdeni valamit. ^^(Y) Amm nem az hogy elfelejtettem, csak mint fent is írtam, azok a nyamvadt gátlások..:S
2012. jan. 16. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!