Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki úgy néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki úgy néz ki, mint egy plázacica, de?

Figyelt kérdés

...erkölcsös és intelligens?

Jó lenne, ha lennének ilyen lányok, mert a plázacicák jól néznek ki, de hülyék és ribik, az intelligensebb lányok pedig általában nem a világ legszebb teremtményei.

Esetleg ez egy vagy-vagy jellegű dolog?:|


2012. jan. 16. 20:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, nem is mondtam, hogy te vagy egy erkölcsi nulla, csak arra akartam rávilágítani, hogy a kitűnő tanulmányi eredmény nem jó érv.
2012. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 B.angel ***** válasza:

Hát ha szerinted a plázacicák szépek és akik nem plázacicák nem szépek, akkor el kéne azon gondolkoznod, hogy az IQ-d hanyas és hogy biztos hogy kell-e neked intelligens lány, mert szerintem tutira nem kellenél nekik. Vannak szép lányok, akik intelligensek és kedvesek és jó tanulók és hűségesek. Nem értem, hogy burokban élsz és azért vagy ilyen szűk látókörű, vagy tényleg ilyen retardált vagy?

Mert hogy én nem vagyok plázacica az biztos. De szép vagyok, okos, aranyos, HŰSÉGES (mert szerintem sokkal fontosabb, mint bármi más.), ŐSZINTE (szintúgy.), de hát, ha nálad, csak az olyan plázacica "SZÉPSÉGŰ" lányok jönnek be, akik intelligensek, akkor sose fogsz párt találni. Sajnálom.

Gondolkozz el azon, amit mondtunk itt már, hogy lehet szép valaki, aki nem plázacica, pláne, hogy az meg nem is az, hanem mű"szépség" és ha lemosod a vakolatot, elfutsz, olyan ronda.

2012. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az IQ-mat nem írnám le; egyrészt mert valószínűleg nem hinnéd el, másrészt nem is számít, hiszen az ízlés nem intelligencia kérdése. De a félreértések elkerülése végett leírom, hogy "plázacica" alatt nem a rózsaszínbe öltöző, minden szóhoz -csi szuffixumot csatoló "nőket" értem, hanem a magukat nem elhanyagoló, külsőre is adó, szép lányokat
2012. jan. 17. 13:50
 14/19 B.angel ***** válasza:
Értem én. Csak akkor azokat ne is hívd plázacicáknak. Mert amit leírtál pontosan az illik rájuk. Tudod, plázában csoszognak 20 cm magassarkúba, műhajjal, műszájjal, műmmellel, 2 kg sminkkel, agyonszolizva és tök buták. Ha ad magára és szép, az csak simán szép lány és kész. Akkor újra megválaszolba a kérdésed VAN olyan lány, aki SZÉP, ellenben nem plázacica, szóval okos és kedves is.
2012. jan. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2012. jan. 18. 07:53
 16/19 anonim ***** válasza:
59%

Már nem azért, de a plázacicák egyáltalán nem vonzók!


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



Én ebben semmi szépséget nem látok... Lehet, hogy én vagyok a "hülye", de sokkal inkább járnék ilyesmi lányokkal:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



...

2012. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tudod, ízlések és pofonok...
2012. jan. 18. 17:09
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem a második 'plázacica" kifejezetten bejön.. szóvaé télleg ízlések és pofonok
2012. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ezek a nők egyszerűen undorítóak...! :D

egyébként kizárt dolog, hogy egy intelligens lány csúnya. az intelligencia nem (csak) a műveltségben mutatkozik meg (hanem abban is, hogyan viszonyul az élethez).

egyébként vannak normális lányok. csak te is, mint minden pasi először a plázacicákat veszik észre (először), a többit meg leszarják.

2012. jan. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!