Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én akarok lenni a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én akarok lenni a legszebb lány! Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
20/L. az alap megvan. éhezésen kívül valami fogyókúra,szoli esetleg ? h azok a fiúk is odalegyenek értem, akikért én vagyok ?
2012. jan. 18. 15:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

és mi van azzal a bizonyos fiúval??

régóta ismeritek egymást?

honnan ismeritek egymást?

hány évesek vagytok?

szerinted te tetszel neki?

volt már a srácnak barátnője?

milyen sűrűn szoktatok találkozni ha...?

Vagy csak látásból ismeritek egymást?

ismered a fiú igényeit kb...??

2012. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
6%

annak a fiúnak sem leszel a legszebb ezt most megmondom neked :D

mindig fognak neki tetszeni lányok akik jobbak nálad.

2012. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
a genetika teljes mértékben jelen van nálam. de a természetesség manapság nem bejövő. ezért gondolkodtam a mű-lány kategóriában ;)
2012. jan. 18. 15:28
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az intelligensebb férfi-egyedeknek számít, hogy a párjuknak legyen egy minimális esze is. Nálad már itt bukik a dolog, ha egy ilyen kérdést felteszel.
2012. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

neeee!


na akarj kés alá feküdni! azzal csak rontod a helyzetedet.


főleg ha fiatal vagy. ne akarj egy plasztikbaba lenni. Mert az csak dugni való. Akkor már nem szép leszel, csak egy átlagos újságba való hírdetés.

2012. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
de de feküdj csak kés alá :D szeretem a plázacicákat... olyan... nagyok :D
2012. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
Abba belegondoltál már kérdező, hogy a pasik nem biztos, hogy a legszebb nőkre buknak. Hiába szép egy lány, ha nincs mögötte tartalom, az életben nem fogott még fakanalat, nem lehet vele beszélgetni, hülyén viselkedik társaságban, gáz hogy bukdácsolt a suliban, rátelepszik a pasira akkor az a pasinak nem kell.
2012. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én amondó vagyok a mű nőnek mű pénisz való :D Ne azzal akard megfogni a pasit, hogy mű leszel, hanem a személyiségeddel. Ha meg azt letojja akkor meg kár a pasiért a fáradtság. 21/F
2012. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 pqpqpq ***** válasza:
ha annyi eszem lenne mind neked kes ala fekudnek en is az a pasi miatt hisz o az atya ur isten es csak egyedul o van a vilagon
2012. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Tapogasd ki h a srácnak mi az ami bejön egy nőn.

Amugy meg lecci ne legyél mar mű a természetesség gyönyörű elbűvölő.

2012. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!