Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én akarok lenni a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én akarok lenni a legszebb lány! Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
20/L. az alap megvan. éhezésen kívül valami fogyókúra,szoli esetleg ? h azok a fiúk is odalegyenek értem, akikért én vagyok ?
2012. jan. 18. 15:19
1 2 3
 21/28 Kriszta_9 válasza:
100%

A kerdesedre a valasz... FOGADD EL MAGAD!!

Hidd el eloszor magadban kell letiztaznod a kerdeseket, majd a kisujadat sem kell mocintanod es a fiu karjaiban talalod magad. Mindennel fontosabb hogy magaddal kielgyel bekulve. Egy pasi, egy ember, egy szituacio sem erdemli meg azt hogy valtoztass magadon. Ha OKOS vagy akkor SZEP is...Ne viselkedj butan...

2012. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ejnye kisfiam megint itt játszol? Mondtam Neked kukid van, mert kisfiúnak hozott a gólyabácsi. Elnézést kérek a kisfiam sokszor szeretne kislány lenni. :)
2012. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Akármennyire is van alapod, attól még csak egy nő vagy. Egy férfi, aki izmos, jóképű, intelingens milliószor vonzóbb, mint egy csinosnak vagy szépnek kamuzott nő. Ezt ne felejtsd el!
2012. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen ilyet kérdezel ? :O a szépség relatív baba...ha ezt még nem mondták Neked, akkor én felvilágosítalak...és az aki szeret Téged, az mindenkinél szebbnek lát..és mivel ízlések, és pofonok...hidd el nem tudsz olyan lenni, hogy mindenki Téged lásson a legszebbnek...ergó FOGADD EL MAGAD úgy ahogyan vagy....:P
2012. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog h peugeot-ból nem lesz bugatti...

Éhezés pedig nem egyenlő jó alakkal.

Jó alak az az ha jók az arányaid és még pluszban adsz is a testedre. Ez meg nagyon ritka. (kb 2-3 ilyen nőt láttam eddig )

De ilyen "világszemlélettél" soha nem leszel jó nő sehol.

2012. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 ROUGE77 ***** válasza:

Jaj,!!!!!!!!!!!!!!!!! Gondolkozz már egy kicsit!

A kisugárzás az ami a legfontosabb!

Persze ez nem jelenti azt hogy az ember ne adjon magára,de pl azzal hogy dinnye nagyságú melleket,csináltatnál magadnak,vagy barbie babás külsöt,ha a srácot a személyiségeddel nem tudod elbüvölni akkor soha a büdös életbe nem fog téged a legszebbnek látni!

2012. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szerintem: sport, fogyó néha szoli, csak egy pici szined legyen, hajadat ápold naponta, minden nap smink, de csak szolidan, lányos öltözködés, mindig igényes kinézet és illat ,legyenek céljaid, olvass sokat, esetleg vállalj munkát. Ezt persze nem lehet mindig szinten tartani, de hajrá! Én is ezen vagyok most :)


18/L

2013. febr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Amugy ti tudtok a kérdésre válaszolni?!!

Jaj önbizalom a szarnak kell!

Vegyél fel menő cuccokat sminkeld magad

Ruha: Torna cipő,szakadt farmer,fekete bőrdzseki,hajadat mindig csináld másra,ehez a ruhákhoz leginkább a kivasalthaj a jo! Meg fekete körömlakk például ezekhez,mellir a hajadba! Én igy szoktam öltözni persze nem mindig de álltalában igen,mellir a hajamba,körömlakk,kivasalthaj,ékszerek.

Nálam ez nagyon nyerő tetszek is a fiuknak :)

Sok szerencsét! De be is irhatod a netbe: Ruha összeállitások tiniknek nagyon jokat ad ki!

2015. szept. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!