Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes ismerkedés - csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés - csak szerintem hülyeség?

Figyelt kérdés

Eddig csak interneten ismerkedtem, pedig még fiatal vagyok. Viszont valahogy nem érzem "igazinak" és "helyesnek", meg szerintem olyan rossz, hogy ott kép alapján döntenek az emberek.

Lehet, hogy valaki nem fotogén, vagy ha mondjuk egy suliba járnak vagy ilyesmi, akkor igazából először nem is találnák egymást annyira vonzónak, csak később alakulna ki a vonzalom.

A másik, hogy olyan személytelen az egész. A társkeresők olyanok, mint egy piac.


2012. jan. 19. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség. Egy idő után pár mondat után lejön ki az aki "nekünk való", 2 év netes ismerkedés után szerintem ezt már meg tudom mondani nagyjából. Olyannal érdemes akivel lehetséges talizni min heti egyszer.


20/N

2012. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Macs1209 ***** válasza:

Nézd...


Az internetes ismerkedés egy alaplépés lehet. Valójában

a neten olyanokkal futhatsz össze, akivel a valós élet-

ben soha nem találkoznál.


Lehet belőle kapcsolat, lehet barátság, lehet olyan, hogy

semmi nem lesz.


Nem hülyeség, de ha akarsz az illetőtől valamit, akkor

át kell vinni személyesbe a dolgot nagyon gyorsan, kü-

lönben nem lesz belőle semmi sem :)

2012. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Gloria92 ***** válasza:
Ha szerinted hülyeség, miért interneten ismerkedsz?
2012. jan. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jó duma kell meg egy jó kép, nem feltétlenül kell adonnisznak lenned
2012. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Öt éve, chat.hu-n ismertem meg a barátomat. Nem hülyeség :)
2012. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az ilyen helyeken elég vegyes a felhozatal.Kép után kell a bizalom és a bátorság egy randi erejéig,akkor eldől többnyire minden.Én sem tartom helyesnek a társkeresőn való ismerkedést,de lássuk be sok embernek ott van lehetősége,és azt is hogy "lehet"épp ott találja meg azt akit keres.
2012. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!