Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem volt még kapcsolatom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még kapcsolatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ciki lesz, de nem volt még kapcsolatom, pedig 18 vagyok... vagyis olyan volt, hogy kb. 2-3 hétig jártam egy sráccal, de az 14 évesen volt, és semmi komoly nem történt.


Észrevettem, hogy az egyik évfolyamtársamnak bejövök (több barátnőm szerint is, mert én is, meg a barátnőim is látjuk, hogy csomószor rámnéz, vagy elmegy az osztály előtt.)


Eddig csak úgy beszélgettem vele, hogy ott volt az egyik barátnőm is mellettem, aki picit jobban ismeri mint én. Ő mondta, hogy a srác szerint aranyos vagyok.


Mit tegyek? Nemcsak az, hogy szűz vagyok, de azt se tudom, hogy mit csináljak ilyen helyzetben. Mosolyogjak rá? Vagy hogyan hívjam fel magamra a figyelmet, hogy lépjen? mert semmi ötletem nincs. Nekem is bejön a srác, és szívesen járnék vele.


2012. jan. 21. 12:09
 1/3 A kérdező kommentje:
" elmegy az osztály előtt." ez alatt azt értem, hogy nem szokott órája lenni az osztályunkban, és teljesen máshol van a termük, de csomószor a mi osztályunk közelében van/folyosónkon. de lehet ez csak véletlen.
2012. jan. 21. 12:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki, de nem mer lépni, talán azért mert már járt úgy, hogy kezdeményezett valakinél de csak jól besült a végén, ez pedig elvette a bátorságát. Ezért kell neked lépni.
2012. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pénteken nem volt barátnőm suliban, és a srác odajött hozzám, és megkérdezte: "Nincs ma suliban barátnőd?" "Nincs, mert több dogát is írt volna ma."

Erre ő: "Ja, értem, akkor majd hétfőn megkeresem."


Csak ennyit beszéltünk pénteken. De nem látszik annak a félénk fajta srácnak.


A barátnőmnek van pasija 2,5 éve, és neki be se jön a pasi, szal biztos nem őt érdekli.

2012. jan. 21. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!