Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Körkérdés: szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körkérdés: szerintetek a három szélsőségből melyik a legrosszabb pasi-típus?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: NEM ÁLTALÁNOSÍTÁS! A leírás csak a szélsőségekre vonatkoznak. Tény viszont hogy mérsékeltebben mindegyik típus létezik.


1. A stréber: okos és valamennyire intellektuális, de zárkózott és teljesen "divattalan", a megjelenésében legkevésbé sem figyelve arra hogy esetleg tetsszen valakinek.


2. A kocka: otthon van a netes dolgok világában (jobb esetben), de teljesen szűklátókörű, és ronda - lányokkal való beszélgetésre ritkán alkalmas.


3. A party-patkány: a leggyakoribb; ott van mindenhol, a társaság lelke, divatos, csajozógép, cserébe viszont teljesen értékelen, külsőre mint egy bazári majom, nagyképű, műmájer és még a csajokat is lenézi.


Szerintem a kocka a rosszabb, mert a stréberből egy tapasztaltabb csaj még faraghat egy "normális" embert, akinek vannak barátai, meg tud szórakozni (kulturált kereteken belül), de a kocka már megszokta, hogy olyan lányokra recskázik, akiknek .JPG-re végződik a nevük; meg a strébernek rengeteg szabadideje van, amiben művelődik valószínűleg - a kockának is, de mindet gép előtt tölti, haszontalanul, azaz elhülyül.


A party-patkányok pedig számomra nem emberek, a legvisszataszítóbb embertípus amelyikkel valaha dolgom volt. Még a cigányoknál is rosszabbak.


Mi a ti véleményetek? Írjatok nemet is!


2012. jan. 22. 23:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Én az 1-es és 2-es keveréke vagyok.


Stréber vagyok, gimiben is tanultam, egyetemen is tanulok, sok időt elvesz az életemből a suli és fontos számomra. Viszont a megjelenésemre egy ideje elkezdtem figyelni. Nem is annyira a divatra, hanem úgy, hogy jól érezzem magam. Inkább amolyan önmegvalósításnak nevezném. De kicsit kocka és gyerekes a stílusom. És itt jön a kockaság. Nem töltök sok időt a gép előtt, de volt egy ilyen korszakom. Sokat használom a gépet, de már más dolgokra, gitártanulás, ilyesmik. És elég beszűkült az életem. Nincsenek barátaim, nem járok bulizni, csak tanulás meg edzés van. És szerintem ronda is vagyok. Viszont nem vagyok szerintem szűk látókörű. Elég nyitott vagyok mindenre, csak nem látszik rajtam, meg senki nem foglalkozik velem, de nagyon sokminden érdekel.


A lányoknak az 1-es és 2-es sztem egyáltalán nem ember. Csak akkor jöhet szóba, hogyha van bennük valami külsőre, ami megfog egy lányt. Egyik se az a tipikus alfahím alkat, amit a lányok szeretnek. Hiába tagadják, de mégis a partyarcokat szeretik, eddigi tapasztalataim szerint. Ők a menők, vannak barátaik, vonzóak. :)


21f

2012. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem a 2. és a 3. egyformán rossz.

Az első típus nem is értem miért van a rosszba sorolva. Csak mert nem arra figyel, hogy tetszen valakinek? Áhh, szerintem ez nem negatívum, bőven elég, ha egy ember önmagának tetszik.

A másik kettőt nem kommentálom, de talán a 2. rosszabb. A 3. kategóriával ott a gond, hogy lenézi a csajokat. Bár ez inkább vicces, mert ezek általában buta emberek. Na most amikor egy buta ember lenézősködik, az tényleg inkább vicces, mintsem bosszantó.

2012. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

patkáány!


a másik kettőnek legalább esze van, mondjuk a patkány legalább az eszetlen csajokat megkapja. annyi előnye legyen. sajnálom :D


L

2012. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
na és lányok mi értelme megszavazni/keresni a legrosszabb típust? :)
2012. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Macs1209 ***** válasza:
Vicc,de már a kérdés is "sugallatos", "patkány" :D
2012. jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
72%
Erdekes a nok tobbsege megis a 3. ele terdel le:D
2012. jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Nevetséges ennél a 3 típusnál azért lényegesen több van!!

Akkor ezek szerint az élet csak a tanulásról,gépezésről és a partyzásról szól? :D

2012. jan. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Viccesek ezek a válaszok, pláne azért, mert a "partypatkány" korszakomban sokkal több csajt fel tudtam szedni (8), mint a kocka korszakomban (0). Ebből is látszik, hogy sosem szabad elhinni, amit a lányok mondanak :D
2012. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
2
2012. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Azt szeretném megkérdezni, hogy a partys korszakodban azon kívül, hogy 8 csajt összeszedtél, volt-e közte komoly? Lányoknak ne higgyünk? Ennyi erővel egy pasinak se, bármit mond. Én őszintén rosszul vagyok az egyetemi bulikban a rózsaszín, lila pólós, szolizott, jó nagy u kivágású pólós pasiktól, nevetségesek, bármekkora izmuk van. Jah és tipikusan ezek azok a pasik akik tapló módon ha elmegyek mellettük belecsípnek a hátsómba...Egyszer már annyira mérges voltam, hogy visszaszóltam, hát nyuszi módon kért bocsánatot,meg nyuszi módon sunnyogott el. DE ahogy a kérdező is kiírta ezek szélsőséges tulajdonságok amiket felhozott. Szerintem még mindig jobb egy kicsit kocka, mint egy kőbunkó.
2012. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!