Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Körkérdés: szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körkérdés: szerintetek a három szélsőségből melyik a legrosszabb pasi-típus?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: NEM ÁLTALÁNOSÍTÁS! A leírás csak a szélsőségekre vonatkoznak. Tény viszont hogy mérsékeltebben mindegyik típus létezik.


1. A stréber: okos és valamennyire intellektuális, de zárkózott és teljesen "divattalan", a megjelenésében legkevésbé sem figyelve arra hogy esetleg tetsszen valakinek.


2. A kocka: otthon van a netes dolgok világában (jobb esetben), de teljesen szűklátókörű, és ronda - lányokkal való beszélgetésre ritkán alkalmas.


3. A party-patkány: a leggyakoribb; ott van mindenhol, a társaság lelke, divatos, csajozógép, cserébe viszont teljesen értékelen, külsőre mint egy bazári majom, nagyképű, műmájer és még a csajokat is lenézi.


Szerintem a kocka a rosszabb, mert a stréberből egy tapasztaltabb csaj még faraghat egy "normális" embert, akinek vannak barátai, meg tud szórakozni (kulturált kereteken belül), de a kocka már megszokta, hogy olyan lányokra recskázik, akiknek .JPG-re végződik a nevük; meg a strébernek rengeteg szabadideje van, amiben művelődik valószínűleg - a kockának is, de mindet gép előtt tölti, haszontalanul, azaz elhülyül.


A party-patkányok pedig számomra nem emberek, a legvisszataszítóbb embertípus amelyikkel valaha dolgom volt. Még a cigányoknál is rosszabbak.


Mi a ti véleményetek? Írjatok nemet is!


2012. jan. 22. 23:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Érdekes, mennyien választják a 3-ikat legrosszabbnak, a 3 típus közül mégis messze-messze ez a legsikeresebb a nőknél :D.
2012. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
fail kérdés, mindenki mondja, hogy 3. így meg úgy azt minden csaj az ő f*szukat szopkodjs, azért nem éreztek némi ellentmondást magatokba hölgyeim?
2012. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Számomra a 3-as a legvisszataszítóbb. Iszonyatosan irritálnak az ilyen emberek:D


Ennek ellenére én is azt látom, hogy a legtöbb nőnél nekik van sikerük. Nem is értem, mi a francot eszik rajtuk a többi nő....


Egyébként a "kockák" egyáltalán nem biztos, hogy szűklátókörűek. Tesóm igazi kocka. Informatikus, sokat lóg a gép előtt (bár mostanában sokat változott).

De az biztos, hogy baromi sok dologban otthon van. Bármihez hozzá tud szólni, és bizony nem csak baromságot.

Tájékozott a politikában, a történelemben, a természettudományokban, sportban is.

2012. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Nekem az uncsitesóm nagyon ,,kocka", abszulút nem party arc. :D VISZONT ha elkezd dumálni, akkor le sem lehet állítani, szeretem meg minden, de néha nekem már nagyon sok. Ennek ellenére már nem egy barátnője volt, akik nagyon is normálisak voltak és nem csak pár hetes kapcsolatok voltak ezek. Jah és most az infó karon van, külsőre abszolút de nem az a jó képű, inkább átlag külsejű. Ami a legfontosabb, hogy egy nagyon rendes srác. Ennyi arról, hogy ,,kocka" valaki, még élhetne normális életet. :)
2012. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Szerintem a party-patkány. Ahogy írtad, a stréberből jobb esetben még lehet embert nevelni. A kocka pedig viszonyítás kérdése. Én infós suliba járok, ahol azért elég sok kocka van. Nem mindegyik tölti minden idejét a gép előtt, és nem is törvényszerűen rondák. Én pl nem egy kifejezetten helyes kockát ismerek. De persze olyat is ismerek, hogy egy épeszű lány még bottal se piszkálná meg, de el van szállva magától, hogy ilyen-olyan ügyes,helyes,okos,stb.

De a party-patkányból még jobb esetben is megnézném, hogy milyen felnőtt lesz. Az isten őrizzen tőlük.

2012. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

jajj fiúk ennyire irigylitek azt a pár agyonpirított szőke anorexiás r.ibancot a partypatkányoktól? :)))) képzeld, nem véletlenül írtam én se azt, hogy a 3. a legrosszabb...


egyébként mi számít kockának??

mert nekem van olyan osztálytársam is, aki baromira ért a számítógépekhez, játszik nagyon sok játékkal, emellett sportol, 4,8as az átlaga és jól is néz ki... de mindegy :D


amúgy meg a fiúk reakciójából is látható, hogy előbb mennének oda egy plázacicához, mint a normális lányokhoz, akik esetleg értelmesek, szépek, csak mondjuk nincs felfújt 90D-s mellük és nem anorexiásak... ennyit rólatok.

2012. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Most függetlenítsünk el attól, melyik mennyire sikeres, mert személy szerint mindhármat negatívnak tartom.


A stréberek szélsőséges esetben antiszociálisak, a kockák addiktív zombik, a partypatkányok pedig értéktelen bazári majmok - ide sorolom pl. azt a Pitbull nevű csávót is, usankából.

2012. jan. 23. 19:00
 28/34 anonim ***** válasza:

Ez a három kategória van csak?:)

akkor én mi vagyok ha egyikbe sem tartozok??

2012. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Átlagember. :D


Én csak három szélsőséget mondtam, egy szóval nem mondtam hogy ezzel a hárommal a teljes társadalmat le akarom fedni.

2012. jan. 23. 20:57
 30/34 anonim válasza:
Nekem a partymocskok a legvisszataszítóbbak.Nagy egó,kihasználnak mindenkit,stb.
2012. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!