Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Körkérdés: szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körkérdés: szerintetek a három szélsőségből melyik a legrosszabb pasi-típus?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: NEM ÁLTALÁNOSÍTÁS! A leírás csak a szélsőségekre vonatkoznak. Tény viszont hogy mérsékeltebben mindegyik típus létezik.


1. A stréber: okos és valamennyire intellektuális, de zárkózott és teljesen "divattalan", a megjelenésében legkevésbé sem figyelve arra hogy esetleg tetsszen valakinek.


2. A kocka: otthon van a netes dolgok világában (jobb esetben), de teljesen szűklátókörű, és ronda - lányokkal való beszélgetésre ritkán alkalmas.


3. A party-patkány: a leggyakoribb; ott van mindenhol, a társaság lelke, divatos, csajozógép, cserébe viszont teljesen értékelen, külsőre mint egy bazári majom, nagyképű, műmájer és még a csajokat is lenézi.


Szerintem a kocka a rosszabb, mert a stréberből egy tapasztaltabb csaj még faraghat egy "normális" embert, akinek vannak barátai, meg tud szórakozni (kulturált kereteken belül), de a kocka már megszokta, hogy olyan lányokra recskázik, akiknek .JPG-re végződik a nevük; meg a strébernek rengeteg szabadideje van, amiben művelődik valószínűleg - a kockának is, de mindet gép előtt tölti, haszontalanul, azaz elhülyül.


A party-patkányok pedig számomra nem emberek, a legvisszataszítóbb embertípus amelyikkel valaha dolgom volt. Még a cigányoknál is rosszabbak.


Mi a ti véleményetek? Írjatok nemet is!


2012. jan. 22. 23:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

a partige.ciket úgy kinyirnám.

a kockákkal még elkockulok, a strébereket is utálom.

2012. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
ennyi sz*re közül nem tudok választani :P
2012. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Stréberek nagyrésze tök jó arc!

Kockáknak csak ki kéne kapcsolni az áramot úgy egy évre hogy normális emberek legyenek. A diszkópatkányokkal nem lehet mit kezdeni..majd kinövik.

2013. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
A 3. típus borzalmas, legalábbis szerintem. Ki nem állhatom az olyan embereket. A stréberbe szorult legalább egy kis értelem is, igaz a külsejére nem ad annyira, de az eszével még hódíthat. Csak akkor van baj, ha okostojás. A kocka számomra a legjobb, mivel én is az vagyok, sőt a barátom is, szóval megértjük egymást, és sok a közös téma (azért nem csak videójátékok). :) 15L
2014. aug. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!