Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek agglegény/vénlá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek agglegény/vénlány életet?

Figyelt kérdés

azok válaszát várom akiknek nincs és nagy eséllyel nem is lesz már soha párkapcsolatuk.

Örülsz ennek az "életformának" vagy nem szeretsz egyedülálló lenni?


2012. jan. 26. 00:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27/f vagyok, eddig nagyjából elvoltam. De ahogy haladt az idő borzalmas magány és depresszió lett rajtam úrrá. Próbálok még változtatni magamon és próbálkozni szebbik nemnél, egyelőre nem adom fel. De ha azután sem jön össze semmi a akkor a 30. szülinapom előtt megölöm magam.
2012. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11:25


Verd ki a fejedből ezt az öngyilkolósdit. Nem függhetsz ennyire másoktól, hogy az életed azon múlik, mi a véleménye rólad a nőknek. (A nők természetesen megérzik, ha egy férfi önállótlan, és ez rendesen taszítja is őket. Ugyancsak érzik rajtad, hogy megalázkodsz velük szemben, felsőbbrendűnek érzed őket magadnál, és ez is taszítja őket.)


Onnantól kezdve lenne esélyed a nőknél, ha nem éreznéd úgy, hogy rájuk vagy szorulva. Ezt ideje megtanulnod (más ösztönösen tudja vagy 10-es évei végén megtanulja).

2012. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

az utolsó válaszolónak igaza van

köszi a válaszokat

2012. jan. 27. 00:53
 14/18 anonim ***** válasza:

11:31: Más a tízes évei végére már 2 kapcsolaton túl van.


Ha 30 éves koromban én is zérónál fogok tartani, csatlakozok az előtted szólóhoz... Az biztos...


Ez a ne függj másoktól duma már baromi unalmas... A 27 éves baszod. Szerited ha eddig mástól függöt, hogy élt idáig?...

Én sem függök senkitől. De én sem szándékozom még 30 évet leélni egyedül. Remélem így képes vagy felfogni...



21F

2012. jan. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

01:04


"Ha 30 éves koromban én is zérónál fogok tartani, csatlakozok az előtted szólóhoz... Az biztos...

Ez a ne függj másoktól duma már baromi unalmas..."


Lehet, hogy "unalmas", de pont most példázod, hogy mennyire igaz. (A 2x2=4 is "unalmas".)

2012. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szarul..nehezen esek szerelembe ezért még mindig egyedül vagyok.Eddig csak 2x voltam szerelmes,de egyik sem jött össze..Kezdek megbolondulni!

24/f

2012. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen. Bár voltak párkapcsolatai, de sajnos családom sosem pedig nagyon szerettem volna meg még most is szeretnék. 43F
2016. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Kántorunk frappánsan megfogalmazta. Egyedül élő férfi úgy él, mint egy király és úgy döglik meg, mint egy kutya. nagy igazság ez sajnos. Én jelenleg 23 éves fiú vagyok. Akiket szerettem nem szerettek viszont. Bele keveredtem egyetem után a munka világába. Hogy őszinte leszek kétlem, hogy a közel jövőben megtalálom a páromat...
2018. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!