Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kritizálják a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kritizálják a pasik a műmelleket és a kis melleket is?

Figyelt kérdés

16/L vagyok és nagyon kicsi a mellem (70/A), emiatt sok kritikát kaptam már. Nem köt le állandóan a dolog, és biztos nem műttetném meg, mert amúgy összességében sokan mondják, hogy szép vagyok és barátom is van. Ha meg annyi pénzem lenne, hasznosabb dologra költeném.

Csak felmerült bennem, mert sokat olvasom itt is, máshol is, hogy a kicsi de formás mell jobb, mint a plasztikázott. De akkor mit csináljon az a kis mellű nő akinek esetleg szoptatás után még lóg is a melle? Vagy hol a határ? Mert sokaknak már a B-s mell is kicsi.

Ha meg ennyire bejön a természetes, akkor miért tesz rá megjegyzéseket sok fiú? (Nem csak 13-14 éves kamaszok, hanem 20 év körüli és idősebb pasiktól is kaptam már beszólásokat.)


2012. jan. 28. 21:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam még a kis pénisz kritizálásának a jelenségével. Mindig csak a pasikat látom sírni miatta itt gyakorin :D
2012. jan. 28. 21:28
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igaza van a kérdezőnek. A férfiak sokkal többet foglalkoznak a méretükkel. Nekem eszembe sem jutna soha, ha nem olvasnám az oldalt.
2012. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
30%

mindenkinek más jön be, a műmell gáz, személy szerint én azokat a nőket szeretem akiknek nem csak a push-upos melltartó miatt dudorodik a pólója,mert számomra azok a nők nem az elöl deszka hátul léc csajok

mellesleg még egy fejlődésben lévő gyerek vagy sokat változhat,akkor szülés után is nőhet,amúgy aki szeret nem a melled miatt szeret 23F

2012. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
A nőrokonaimnak is kicsi van, tehát nem valószínű, hogy sokat nőne. Másrészt nem mindenki fogyókúra vagy egyéni döntés miatt vékony, nem kéne őket ilyen degradálóan elöl deszka hátul lécnek hívni, mert vannak olyan nők akik egyszerűen nem tudnak hízni. Nem kell, hogy tetsszen, de ne ilyen sértően alkoss véleményt.
2012. jan. 28. 21:43
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy push up melltartója nem csak a kismellűeknek van.

Nekem is van, pedig én nagyon nem a kismellű kategória vagyok.

Ne vedd magadra a sértéseket kérdező.

2012. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen beszólások ellen tökéletesen megfelel a láb hátralendítését követő combközt megcélzó igen erős rúgás

mindig bejön ;)

2012. jan. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
46%
nem kell megsértődni azon,hogy elöl deszka hátul léc,nem rád értettem egyátalán,ez egy kifejezés,nem tudom mit árt neked ha így hívom az alak nélküli nőket,mellesleg írtam gyerek vagy még sokat változhatsz
2012. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
azt még hozzá teszem,ha valaki sportol formálhatja magát remek feneke lehet,sőt lehet edzeni a mellet,így lehet kisebb ám formás melled,a kifejezés amit használtam nem ezekre a hölgyekre vonatkozott 23F
2012. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem magamra vettem, mert nekem formásak a lábaim és a fenekem (évekig jártam futni), csak maradjunk tisztelettudóak és normálisak az embertársainkkal szemben. :)
2012. jan. 29. 12:30
 20/25 anonim ***** válasza:
ebben semmi tiszteletlenség nem volt
2012. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!