Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kritizálják a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kritizálják a pasik a műmelleket és a kis melleket is?

Figyelt kérdés

16/L vagyok és nagyon kicsi a mellem (70/A), emiatt sok kritikát kaptam már. Nem köt le állandóan a dolog, és biztos nem műttetném meg, mert amúgy összességében sokan mondják, hogy szép vagyok és barátom is van. Ha meg annyi pénzem lenne, hasznosabb dologra költeném.

Csak felmerült bennem, mert sokat olvasom itt is, máshol is, hogy a kicsi de formás mell jobb, mint a plasztikázott. De akkor mit csináljon az a kis mellű nő akinek esetleg szoptatás után még lóg is a melle? Vagy hol a határ? Mert sokaknak már a B-s mell is kicsi.

Ha meg ennyire bejön a természetes, akkor miért tesz rá megjegyzéseket sok fiú? (Nem csak 13-14 éves kamaszok, hanem 20 év körüli és idősebb pasiktól is kaptam már beszólásokat.)


2012. jan. 28. 21:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
nem kellene torodnod a bunko pasikkal. nekem sincs nagy mellem de minden psim oda volt erte(meg azok is akik a nagyot szeretik) te vagy a fontos es a kisugarzasod-nem a mereteid. aki kritizal azt kerdezd meg a sajat mereteirol-a legtobbnek azzal van az igazi baja
2012. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

nekem nagy mellem van,90C-s és bizony beérném kisebbel is.

de őszintén szólva mások véleménye nem igazán érdekel!te se foglalkozz vele!:)

24n

2012. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
37%
Én inkább műmell mint kicsi lógós semmi alak de am is legyen egy nőnek melle!!
2012. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Látod ez tényleg egy jó kérdés. Elég érdekes, hogy itt a többség kis cici párti. De a való életbe, már nem igen látok hallok olyat, hogy a kis cicikért lennének oda. Minden honnan csak az folyik, hogy nagy mell nagy mell. Szóval azt hiszem erről lehetne vitatkozni. 19/L
2012. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a 24. válaszolóval!!!
2012. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!