Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy a lány, aki tetszik, régen pszichiáterhez járt, ez taszító lenne számotokra fiúk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 19:46
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, akkor nem fogon szégyellni, illetve titkolni ha oda kerül a sor hogy elmondjam a fiúnak :)
2012. jan. 30. 22:09
 22/25 anonim ***** válasza:
Csak ha nem skizofrén, vagy nem pszichopata, vagy nem elmeileg teljesen leroggyant, amúgy meg érdekli a fenét.
2012. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én is jártam pszichiáterhez, és nem adott gyógyszert és beszélgettünk, és voltak olyan feladatok amiket meg kellett csinálnom, de csak 3hónapig jártam, mert annyi idő nagyjából elég volt, hogy helyre tegyen (egyébként pont a pasik miatt voltam ott). Szerintem ha már benne vagy egy kapcsolatban, és megbízol fiúban nyugodtan mondd el neki, ha úgy érzed, megosztanád vele.
2012. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
dehogyis a pszichológia amúgy is érdekel vmennyire
2012. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy eldobnék mindent a kezemből, és többet nem látnál! :)
2012. ápr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!