Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy a lány, aki tetszik, régen pszichiáterhez járt, ez taszító lenne számotokra fiúk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 19:46
1 2 3
 11/25 tetro ***** válasza:
Köszönöm a kioktatást, éppen ezért kérdeztem, mert szerintem a kérdező nem pszichiátert akart mondani...
2012. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ismerek pár embert, akiknek nem csak annyi problémájuk volt, hogy beszéltek pszichiáterrel, beszedtek két bogyót, és vígan élték tovább életüket, hanem visszaesően be kellett feküdniük hetekig. Egy ideig próbáltam velük foglalkozni, de amikor már zaklatás szintjén kerestek, bár egyébként sem volt könnyű velük normálisan beszélni, de én is felmondtam a szolgálatot. Nekem sincs annyi lelki tartalékom, hogy betegeket istápoljak, ezért én mostmár próbálom kerülni őket.
2012. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

bocs ha kiosztásnak vetted amit írtam, nem leüvölteni akartalak!

remélem nincs harag! :)


de amugy tuti h a kérdező pszichiáterhez járt mert a másiknak meg nem lenne értelme.


De ha a kérdezőnek nem baj!! akkor megkérdezném, hogy miért járt ? Persze nem kötelező leírni!

2012. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 tetro ***** válasza:
Igen, de a pszichiáterhez járt, akkor mondjuk nem az a kérdés, hogy odajárt, hanem hogy miért. Mert ha pszichotikus, akkor azért az nem egy apró probléma...
2012. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

20:09.-es vok.


20:04-esnek írtam, csak hogy ne legyen félreértés.

2012. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%

nagyon sokan kerülnek pszichiáterhez:

- mert meghalt valakijük, elvesztettek valakit akinek a halálát nem tudják feldolgozni

- van aki már egy szerelmi csalódásba beleőrül és bekattan és mennie kell vagy is azt gondolja de ez meg hiszti

- van akit a családja készít ki a gyerekek, vagy mindenre egyedül van

- vagy a munkahelye vagy a sok vita és nem bírja a stresszt.


De mondom nagyrészt ezen a szakmán belül dolgozok.

És ennek igazából semmi értelme!!


Tudod, hogy magyarul a pszichiáter mi???

A PSZICHIÁTER = egy ismeretlen személy, akivel személyesen találkozol egy olyan helyen ami nyugodt ahová nem megy senkid, és akinek bármit elmondasz mindent el mersz mondani.

(ez lehetne bárki aki normális és kicsit tapasztalt érett)


én pölö nem fogadnám el olyan pszichiáter véleményét aki maximum egy kapcsolattal rendelkezik vagy nem is rendelkezik semmilyen kapcsolattal, szóval aki tapasztalatlan függetlenül attól h 50 éves mondjuk.

2012. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

ja még annyi, igaz ennek már semmi köze a kérdéshez....:D

de sokaknak nem is szimpatikus a pszichiáter mint kinézetre és sokan keresgélnek mást....

2012. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

jajjj igen, a kérdésre is válaszoljak!


NOSS KEDVES KÉRDEZŐ, NEM OKOZNA GONDOT! :)

2012. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 bella766 ***** válasza:
66%

Kedves előttem író!


Nagyon nagy tévedésben vagy. A pszichiáter orvos, aki gyógyszert ír fel, és legtöbbször nem foglalkozik az ember lelki dolgaival, azon kívül, hogy megkérdezi, "Hogy van?". Tisztelet a kivételnek, akik végeztek valamiféle pszichoterápiás képzést, és ezt alkalmazzák is. A pszichológus ezzel szemben elvégzi az egyén vizsgálatát, ehhez használhat különböző teszteket, stb. És különböző módszerek segítségével (terápiás/konzultáció/tanácsadás, stb. keretek között) foglalkozik az emberrel.

2012. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 bella766 ***** válasza:
100%
Bocsánat, ezt a "19:58"-kor írtnak válaszoltam. Abban igaza van, hogy a pszichológus "egyetemen – nappali, esti, levelező vagy kiegészítő formában – pszichológia szakos diplomát szerzett, és a gyakorlatban, az oktatásban, a kutatásban e tudomány elveit és módszereit hivatásszerűen alkalmazza". Tehát foglalkozhat kutatással, tanítással is. Sok területe van!!!
2012. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!