Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen érzés volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen érzés volt amikor az exeiteket láttátok először mással?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 21:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
xD Ez szép :) Ott a pont :D
2012. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát lefogtak, hogy ne verjem pépesé a fejét a gyereknek, de az exem hibája volt mert nem tudta elmondani, hogy akár mit teszek mi már nem leszünk együt. Igy reménykedve voltam egy közös házibuliban. Azota nem beszélek a lányal.
2012. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az első komoly kapcsolatom vége után(16 évesen) még mindig szerettem a lányt, aztán egy hétvégén megláttam őket kézenfogva. Be voltam rúgva, elborult az agyam, nekimentem a gyereknek 3-4 ütést kapott, aztán lefogtak engem, ő meg kb. beállt exem mögé... Az azóta eltelt évek alatt szerencsére lenyugodtam, így ha valamelyik exemet mással látom, akkor nem foglalkozok vele/velük. Nem az én dolgom már, de őszintén mindig idegesít magamban és az olyanoknál is akiket én dobtam. Ezért is szakítom szinte teljes mértékben meg velük a kapcsolatot még akkor is, ha én szakítottam vele és békében is váltunk el.
2012. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Összesen kettő van (mármint exem)

Egyikkel sem volt tiszta dolog a szakítás. És mindkettőnél közönyös volt, amikor először mással láttam. Mondjuk inkább azt éreztem, hogy irritál a jelenlétük...

2012. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazándiból nem hatott meg, nekem akkora már komoly kapcsolatom volt, mikor a kettő exemnek sikerült összekaparnia egy-egy nőt. Röviden azt kapták, amit érdemeltek. ;)

26N

2012. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!