Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszett ügy ha a srác pattanásos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszett ügy ha a srác pattanásos?

Figyelt kérdés

Lányok!Pattanásos srácokanak van esélyük, vagy ne is próbálkozzanak?

17/f


2012. febr. 1. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
te hülye vagy ... menj isten hírével és csajozz. amúgy fiú voltam
2012. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mmT ***** válasza:

Drágám... MINDEN tini pattanásos. okés? ez nem para.


egyébként meg: kozmetikus, arctonik, pattanás elleni kenceficék.


puszi

2012. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a külső számít! Sőtt! Szerintem az fontosabb hogy rendes és kedves legyen egy pasi...amúgymeg ha még szép arca is van akkor pár pattanás tuti nem zavaró...de ha téged zavar akkor el lehet tüntetni és kész (:

17/l

2012. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Manapság minden számít ...

Csak az nem , hogy van-e eszünk ...

2012. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ,mennyire pattanásos!!!! Ha egy kicsit az még elfogadható,de ha nagyon az már kérdéses.Ha szeretem akkor viszont nem érdekel!!!!! Ellehet menni bőrgyógyászhoz és lehet rajta segíteni.Szóval nyugodtan lehet próbálkozniuk. 23/Lány
2012. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak pénzed legyen...
2012. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fos a helyzet:

[link] csodákra képesek.

2012. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!