Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről vennéd észre hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről vennéd észre hogy egy nő le akar koptatni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Például abból, ha ügyet sem vet rám.
2012. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hopp rosszul írtam ki a kérdést bocsi,szóval mondjuk eddig érdeklődött feléd de mostanában nem annyira.mik a jelei?
2012. febr. 2. 12:58
 3/12 anonim válasza:
most írtad meg a választ magadnak lol
2012. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
persze de ezek nem mindig egyértelműek mert lehet hogy éppen több dolga van mostanában..
2012. febr. 2. 13:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Húzza az időt a konkrét döntésekkel kapcsolatban. Nem válaszol neked se interneten se telefonon, kerül amennyire teheti. Sosincs ideje veled foglalkozni valami "véletlen" miatt.
2012. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha minden különösebb ok nélkül elkezd bunkón viselkedni, például egy udvarias gesztusra faragatlanul reagál, vagy csak úgy beleköt valamibe. (ezt mondjuk elég gusztustalan módszernek tartom)
2012. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk beszélgetés közben azt mondja, hogy unatkozik és a te beszéded közben rögtön elfordítja a fejét és mindenre "ja"-val válaszol.


Másik felől meg: sokat tanul, nem ér rá, de ha jelentkezik, akkor nem hinném, hogy le akar koptatni. Vagy csak jött egy jobb neki, ezért hanyagol téged.

2012. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én két féle képpen koptattam le a pasikat:


- kerekperec megmondom, hogy ennyi volt a történet, ne keressen, én se fogom keresni. Telefonszám és email-cím törlés, tiltás követi ezt.


- Szónélkül lekopok, ha keres nem veszem fel a tf-t, ha ír nem válaszolok, majd megunja, vagy egyből szónélkül tiltom és törlöm az elérhetőségeit.


Én ilyen g*ci módon bánok el a férfiakkal.


20L

2012. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 15:02


nos lehet félre érthető volt a kérdés és igaz rosszul tettem fel.szóval én arról beszélek amikor valakivel együtt vagy és nem ismerkedési fázisban hanem mondjuk együtt vagytok jó ideje és esetleg úgy érzed hogy nem meri vagy nem akarja megmondani hogy esetleg ne bántson meg.rosszul tettem fel a kérdést mert az teljesen más amikor már együtt vagytok és az amikor valaki meg akar ismerni.a kérdésem az arra vonatkozik amikor már együtt vagytok és esetleg nem meri megmondani hogy ne bántson meg.

2012. febr. 2. 15:09
 10/12 anonim ***** válasza:

15:02 vagyok!

Akikkel kapcsolatban voltam és meguntam őket, azokkal is így szakítottam!

2012. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!