Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan rajtam kívül, aki jól néz ki, de nem tudja kihasználni?

Figyelt kérdés
Bejövök sok csajnak, de ha ismerkedésre/ beszélgetésre kerül sor, akkor egy nagy sz@r vagyok, ezért nincs senkim. Bnőm már volt, meg szexeltem is, de nem valami jól kinéző, inkább átlagos csajokkal, akik úgy erőszakolták rám magukat. De jó ideje már ilyen sem volt...
2012. febr. 2. 20:06
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
már késő :D
2012. febr. 2. 22:07
 22/44 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit vársz a csajoktól, ha te sem nézed magad semmibe amúgy... fejezd már be a picsogást, ez nem férfias.:P
2012. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Jó befejeztem :)
2012. febr. 2. 22:21
 24/44 A kérdező kommentje:
Amúgy mi a srác nevének a kezdőbetűje, akit ismersz? :)
2012. febr. 2. 22:26
 25/44 anonim ***** válasza:
Legyél büszke arra, aki vagy, mert csak egy van belőled:) Mindenkit szeret valaki, ha megfigyeled, még a legidegesítőbb embereknek is összejön egy-egy kapcsolat. Te is vagy annyi, ha nem több mint ők. Hajrá:)
2012. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
N:)
2012. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Tudom, de azok az emberek feltudnak szedni egy csajt. Én is észrevettem, hogy nálam 100-szor rondább, meg hülyébb embereknek mindig van csajuk, de ez azért van, mert ők rögtön megtudnak nyílni egy csaj előtt, jó a kommunikációjuk.


Amúgy az akkor nem én vagyok :) Kezdtem kicsit meglepődni, mert van egy csaj ismerősöm, aki tudja, hogy milyen vagyok.

2012. febr. 2. 22:36
 28/44 anonim ***** válasza:
Akkor nem te vagy:) De basszus... azt hiszed, hogy egy hallgatag srác rosszabb, mint aki hülyeségeket beszél? Sok csajnak kifejezetten bejönnek a hallgatag fiúk. Ha tényleg úgy érzed, hogy nem megy a beszélgetés, akkor mosolyogj sokat. Hidd el, sokat nyom a latban, ha egy srác sokat mosolyog;)
2012. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Én pont azt vettem észre, hogy azoknak van előnye, akik hülyeségeket beszélnek :) Olyan csajt meg életemben nem láttam, akinek a hallgatag pasik jönnek be. Amúgy igazából nem vagyok hallgatag, csak nagyon az én hullámhosszomon kell lenni, hogy ne legyek az. Meg a kedvemnek is olyannak kell lennie.
2012. febr. 2. 22:48
 30/44 anonim ***** válasza:

Volt olyan srác, akiből harapófogóval kellett kihúznom minden egyes mondatot, és fülig bele voltam zúgva. Minden lánynak más jön be.

Nem vagy könnyű eset:D

2012. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!