Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan rajtam kívül, aki jól néz ki, de nem tudja kihasználni?

Figyelt kérdés
Bejövök sok csajnak, de ha ismerkedésre/ beszélgetésre kerül sor, akkor egy nagy sz@r vagyok, ezért nincs senkim. Bnőm már volt, meg szexeltem is, de nem valami jól kinéző, inkább átlagos csajokkal, akik úgy erőszakolták rám magukat. De jó ideje már ilyen sem volt...
2012. febr. 2. 20:06
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Akkor te vagy a millióból az 1 :D Mert én eddig csak olyan csajokkal találkoztam, akiknek a pörgés, meg a hülyéskedés kellett csak. Még azok is hamar rám untak, akik állítólag szerelmesek voltak belém...
2012. febr. 2. 23:00
 32/44 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy nem vagyok egyedül ezzel.

Van hobbid? Vagy bármi, amit szívesen csinálsz? Nem lehetsz olyan unalmas, mint amennyire leírod magad...:P

2012. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Úszni, meg teniszezni szoktam. De mostanában már nem annyira, mióta magam alatt vagyok
2012. febr. 2. 23:10
 34/44 anonim ***** válasza:
:) Nem értem, mi a bajod magaddal. Sportolsz is. Tudom, hogy az én véleményem nem sokat nyom a latban, mert nem ismerjük egymást, de hidd el. Csak egy kis önbizalom kellene:)
2012. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Az az ami nem lesz...Igazából sosem volt, nem is tudom hogy lehetne.
2012. febr. 2. 23:21
 36/44 anonim ***** válasza:
Hát ha így állsz hozzá, akkor nem is lesz:) Kapard már össze magad!
2012. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
De ha nincs sikerélményem, akkor nem tudom magam összekaparni és önbizalmam sem lesz. Csaj nélkül nem lesz sikerélmény. Csajt meg képtelen vagyok felszedni. Érted az összefüggéseket? :D
2012. febr. 2. 23:29
 38/44 anonim ***** válasza:

én is jól nézek ki de ez sztem se ér lóf*szt se:D

Lehet néha randizhatok szép lánnyal ha félek megcsókolni vagy nem tudom hogy oldjam meg:/

De majd vhogy összehozom, vannak terveim.

F18

2012. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Valóban gond, ha kuka vagy. Egy randit teljesen tönkre tesz, ha nem beszélgetsz. A néma egymásra meredésnél nincs rosszabb. Esetleg próbálj idősebb nőkkel ismerkedni. Nekik nincsenek már olyan igényeik, mint a 16-18 éveseknek. Egy 25-30 éves nő már érett, és sokkal elfogadóbb. Csak legyen lóvéd :)))Mert oda meg már az kell.
2012. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kuka, csak olyan csajjal kéne randiznom, amilyen én vagyok. Ha a haverjaimmal vagyok, akkor pl fosom a szót egész nap. Mondjuk nem túl valószínű, hogy találok ilyet...
2012. febr. 6. 13:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!