Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan rajtam kívül, aki jól néz ki, de nem tudja kihasználni?

Figyelt kérdés
Bejövök sok csajnak, de ha ismerkedésre/ beszélgetésre kerül sor, akkor egy nagy sz@r vagyok, ezért nincs senkim. Bnőm már volt, meg szexeltem is, de nem valami jól kinéző, inkább átlagos csajokkal, akik úgy erőszakolták rám magukat. De jó ideje már ilyen sem volt...
2012. febr. 2. 20:06
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Akkor talán az a baj, hogy egy (csinos) lány társaságában zavarban vagy és így már nem önmagadat adod, mert félsz, hogy elsütsz valami olyan poént, vagy felhozol valami olyan beszédtémát ami neki kellemetlen, vagy halál hülyének nézhet tőle.

De próbáld meg levetkőzni ezeket "falakat", ha ezzel a kifejezéssel nem bántalak meg, a későbbiekben, ha komoly kapcsolatra vágysz így is úgy is önmagadat kell, és fogod is mutatni, jobb már az elején túl lenni ezekeken a körökön, ne fél év után derüljön ki, hogy mennyire nem vagytok egy hullámhosszon. :)

Csaj társaságában is bátran mondj ki mindent amit gondolsz, természetesen valamilyen szinten más a haverokkal meg egy lánnyal, de a kettőt összhangba lehet hozni. :) Lazulj el.

2012. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Igen, ez a legnagyobb gond, hogy nem tudok felszabadulni egy lány jelenlétében, mert túlzottam megakarok felelni neki. Meg félek, hogy untatom, vagy gáznak talál.
2012. febr. 14. 23:08
 43/44 anonim ***** válasza:
Hát, ez most furán fog hangzani, de: Sz.ard le : ) Ha szeret egy lány, olyannak szeressen amilyen vagy, ne érdekeljen, hogy untatod, cikinek talál, vagy valami. Ha ezek bármelyike felmerül, már a kétely is, fölösleges folytatni a beszélgetést, mert nem lennétek jó páros.
2012. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy alkalmi kapcsolatokat is szeretnék, mert jó lenne kicsit élni. Meg már rohadt rég nem volt semmi ilyen téren, de így nagyon nehéz lesz...Csak mennek pocsékba az éveim.
2012. febr. 15. 20:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!