Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység elleni szer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység elleni szer?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve vagyok együtt a párommal, és kialakult bennem a féltékenység, már többször volt ezzel kapcsolatban vitánk...nem múlik, próbálok küzdeni ellene, egyenlőre sikertelenül! :( Oktalanul vagyok féltékeny, vannak lánybarátai akikkel néha találkozik és ez is zavar! Ha mondja, h ekkor meg akkor X, Y-nal fogok msn-ezni, találkozni nem hagy nyugodni. Nem csalt még meg, hűséges típus! Nekem kell változnom, de nem megy! :( Gondolkoztam többször, h szakítsak, de nem lenne jobb nélküle, sőt rossz lenne, nagyon szeretjük egymást! Tudom, a régebbi barátnői mellett is ilyen volt, barátkozó típus. Segítsetek! Köszi!


L/22


2012. febr. 7. 10:43
 1/6 Macs1209 ***** válasza:

Győzd le a félelmed. Bár amikor van párom, új

barátnők felé nem nyitok, viszont a régiek, akik

a párom előtt megvoltak, nem mennek a süllyesztőbe.


Talira meg ha olyan lenne (ha új barátnő, de előbb

már leírtam, hogy ilyen nincs), elvinném magammal

a párom is.. miért ne.. amúgy is, ha szerelmes vagyok,

úgyis a páromról is beszélek mindenkinek :D


31F

2012. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami segithet, ha keresel egy JÓ pszichológust, aki meg tudja mondani, hogy MI az oka a féltékenységnek, és segit utána megszüntetni.
2012. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Önbizalom! Önuralom!
2012. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mást is zavarna, ha a lánybarátjának így írna sms-t a párja:szia széplány, v szia szépszemű...!?
2012. febr. 9. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
NEM, ezek valószinüleg régröl megszokott elnevezések, emiatt veszekedni hülyeség.
2012. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én az összes fiú barátommal megszakítottam a kapcsolatot a barátom féltékenykedése miatt, és nem vagyok büszke erre, így boldog sem vagyok ha erre gondolok. Ne akard hogy a barátod is válasz elé kerüljön. Ha szeret, és ahogy írtad, hűséges is, akkor nincs mitől tartanod. A féltékenység a legnagyobb kapcsolat gyilkos. Másfelől meg ha azt mondom: ne gondolj a lila elefántra, most mire gondolsz? Ilyen a féltékenység is. Csak bízz, és légy erős.
2012. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!