Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha azt hiszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha azt hiszi tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Egy fiú azt mondta az egyik barátjának, hogy én biztos tetszek neki, mert nézem meg folyton őt figyelem. Ez nem igaz..Szeretném az ellenkezőjét bebizonyítani, de ha feltűnően kerülgetem az még gázabb. Hogy legyek közömbös?
2012. febr. 7. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:

"Egy fiú azt mondta az egyik barátjának, hogy én biztos tetszek neki, mert nézem meg folyton őt figyelem."


Tessék? Ezt olvasd át és próbáld meg értelmezni, mert nekem nem sikerült :)

2012. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsi, csak ingerült vagyok :) Szóval azt mondta, hogy NEKEM tetszik Ő
2012. febr. 7. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:

én megértem

nálamis volt ez a szitu de forditva azután joba voltunk és egyszer kozolte hogy szerelmes a .....-ba és már meg is oldodott szerintem a barátnodenk tetesd azt hogy oda vagy Xért

2012. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Értem. Nos, szerintem egész egyszerűen nézd levegőnek, vagy egyszer beszélj vele kettesben és kérd ki magadnak, hogy ilyeneket terjeszt rólad.
2012. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem,neked a barátja mondta el,hogy bejössz neki...

Szerintem nem érdemes kerülgetni a forró kását,egyszerűen tisztázd vele a dolgot,minél később teszed,annál rosszabb lesz,egyszerűen hívd félre,és mond meg neki,ha levegőnek nézed,az nem jó senkinek se,csak nem fogja szegény érteni,h most akkor mi van...Amúgy egész pontosan mit csináltál,amiből azt gondolhatja,h szereted?

2012. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt mondogatja, hogy mindig figyelem, rámosolygok meg ilyenek..
2012. febr. 7. 15:10
 7/9 anonim ***** válasza:
És beszélni bewszéltetek már? Vagy le se mer szólítani?
2012. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy vele, mint bárki mással, mosolyogj másokra is
2012. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk még sosem.
2012. febr. 7. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!